SHES TOKË - BËJ NDRRIM- SUPER OFERTË

Numri i shpalljes: 58745 | Postuar në: 31.03.2020, 14:38
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 4300

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: 2.000 €

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Tokë - Komplote

Lloji i shpalljes: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


PRSH,JUVE SHES TOKË ME SIPËRFAQE PREJ 33 ARI + SHTËPI TË VOGËL 6 ME 4, TOKA GJENDET NË MRAMOR TË PRISHTINËS TE BUNARI I DUKËS NË TË MAJTË 700 M LARGËSI, ÇMIMI PËR ARI ËSHTË 2000 EURO,KURSE PËR SHTËPIN ME MARRVESHJE, BËJ NDRRIM ME VETUR + PARE OSE BANESË + PARE, ËSHTË OFERTË E MIRË DHE E LIRË ,PËRKTHIMI BËHET MENJËHERE, PËR ÇDO INFO THIRRË NË KËTË NR. TEL +383 44 169 108 NGA ORA 10 - 22

 Prishtinë     Graçanica

Dërgo E-mail

 GASHI