SHITET SHTEPIA NE FSHATIN BIBAJ - FERIZAJ

Numri i shpalljes: 62304 | Postuar në: 19.07.2024, 16:05
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 8

Sipërfaqja: 165

Ngrohja: Qendrore

Kati: 2

Çmimi: 1 €

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Banesa

Lloji i shpalljes: Shitet


📌SHITET SHTEPIA NE FSHATIN BIBAJ - FERIZAJ📌
📐Siperfaqja e shtepis: 165m2
📐4 ari truall.
Shtepia posedon :
▫️Kati 1:
✔️Sallon
✔️Kuzhine
✔️Banjo
✔️Depo
▫️Kati 2:
✔️3 dhoma gjumi
✔️Banjo
✔️Ballkon
✔️1 dhome gjumi nen kulem.
🏠Shtepia eshte e ndertuar me standarde evropiane dhe eshte e gatshme menjehere per banim.
🏠Shtepia ka infrastrukture te kompletuar si: rrugen e asfaltuar, ndricim, ujesjelles dhe eshte lagje e qete per banim.
📍 Shtepia gjendet afer Jupa Center.
📝Shtepia eshte me dokumentacion te rregullt.
Çmimi sipas marreveshjes.
➖ Per informata me te hollesishme na vizitoni ne zyren tone ne Fushe Kosove te Rrethi - Rruga "Vellezerit Majanci" apo na kontaktoni:
instagram: agjensioni_rrethi
☎️+38348315333
☎️(Viber)+38348316333
📩 agjensionipatundshmerive.nrreth@gmail.com

 Fushë Kosovë     Fushë Kosovë 12000

Dërgo E-mail

 AGJENSIONI RRETHI >(Ndërmarrje)