SHITET BANESA NE LAGJEN E SPITALIT - PRISHTINE

Numri i shpalljes: 62277 | Postuar në: 03.07.2023, 15:14
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 93

Ngrohja: Qendrore

Kati: 2

Çmimi: 1 €

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Banesa

Lloji i shpalljes: Shitet


📌SHITET BANESA NE LAGJEN E SPITALIT - PRISHTINE📌
🏢Kati 2
📐Siperfaqja: 94m2
Banesa posedon:
✔️Sallon me kuzhine
✔️3 dhoma gjumi
✔️Banjo
✔️2 Ballkona
📍Banesa gjendet perballe Berisha Group (ne rrugen per Gjykate)
Banesa eshte teresisht e mobiluar dhe me pamje nga lindja e diellit.
Kontrata behet te noteri.
Cmimi sipas marreveshjes.
➖ Per informata me te hollesishme na vizitoni ne zyren tone ne Fushe Kosove te Rrethi - Rruga "Vellezerit Majanci" apo na kontaktoni :
☎️+38348315333
☎️+38348316333
📩 agjensionipatundshmerive.nrreth@gmail.com

 Fushë Kosovë     Fushë Kosovë 12000

Dërgo E-mail

 AGJENSIONI RRETHI >(Ndërmarrje)