USTAHU I ELEKTRIKUT & UJIT OFRON

Numri i shpalljes: 15024 | Postuar në: 07.08.2022, 06:48
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje i diskutueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Ofron ndrim apo montimi i sholes, lavaborit, bojlerit, pasqyret, bildeve, kadave, gypa te ndryshem te ujit , qeshmeve te ndryshme, tushbaterive , ndrim nxemsin e bojlerit , ndrim i sigureses, fidit , lampa te ndryshme, nderpresa te ndryshem , prizmave , indikator banove , rregullim shporet elektrik , bojlerve, kalldajave elektrike e tjera, si dhe bej intervenime ne prishjet e ndryshme qe ndollin ne jeten e perditshme info ne tel : 044280725

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Naimi