Bej thyrjen e pllakav te vjetra ne banjo

Numri i shpalljes: 61206 | Postuar në: 20.07.2024, 06:56
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Të ndryshme

Lloji i shpalljes: Shitet


Bej thyrjen e pllakave te vjetra ne banjo
Bej thyrjen e mureve ndarse ne objekte
Si dhe bej largimin e matrialit nga objekti

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Naimi