SHITET BANESA MODERNE NE FUSHE KOSOVE

Numri i shpalljes: 62316 | Postuar në: 15.08.2023, 16:02
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 112

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 1

Çmimi: 1 €

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Banesa

Lloji i shpalljes: Shitet


📌SHITET BANESA NE FUSHE KOSOVE📌
🏢Kati 1
📐Siperfaqja: 112m2
Banesa posedon:
✔️Sallon me kuzhine
✔️2 dhoma gjumi
✔️Banjo
✔️Depo
✔️Ballkon
✔️Banesa eshte e mobiluar teresisht dhe i ploteson te gjitha kushtet per banim.
📝Banesa ka flete poseduese.
📍 Banesa gjendet te restaurant Fanari, permbi Viva Fresh-in
➖ Per informata me te hollesishme na vizitoni ne zyren tone ne Fushe Kosove te Rrethi - Rruga "Vellezerit Majanci" apo na kontaktoni:
instagram: agjensioni_rrethi
☎️+38348315333
☎️(Viber)+38348316333
📩 agjensionipatundshmerive.nrreth@gmail.com

 Fushë Kosovë     Fushë Kosovë 12000

Dërgo E-mail

 AGJENSIONI RRETHI >(Ndërmarrje)