SHITET BANESA NE FUSHE KOSOVE

Numri i shpalljes: 62280 | Postuar në: 10.01.2024, 13:15
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 1

Sipërfaqja: 68

Ngrohja: Qendrore

Kati: 9

Çmimi: 1 €

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Banesa

Lloji i shpalljes: Shitet


📌SHITET BANESA NE FUSHE KOSOVE📌
🏢Kati 9
📐Siperfaqja: 68m2
Banesa posedon:
✔️Sallon me kuzhine
✔️1 dhome gjumi
✔️Banjo
✔️Ballkon
✔️Banesa eshte e mobiluar teresisht dhe i ploteson te gjitha kushtet per banim.
📝Banesa ka flete poseduese.
📍 Banesa gjendet perballe Apollonis, objekti i ndertuar nga Canolli.
🏢Banesa eshte me pamje nga rruga kryesore.
➖ Per informata me te hollesishme na vizitoni ne zyren tone ne Fushe Kosove te Rrethi - Rruga "Vellezerit Majanci" apo na kontaktoni:
instagram: agjensioni_rrethi
☎️+38348315333
☎️+38348316333
📩 agjensionipatundshmerive.nrreth@gmail.com

 Fushë Kosovë     Fushë Kosovë 12000

Dërgo E-mail

 AGJENSIONI RRETHI >(Ndërmarrje)