Xiaomi Mi Band 2

Numri i shpalljes: 58731 | Postuar në: 07.02.2020, 23:34
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 30 €

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Shtesa për telefona celularë / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Detajet Teknike :

Prodhuesi : Xiaomi
Bluetooth Version : Bluetooth 4.0 +
Rezistent ndaj ujit : Po
Kapaciteti i Baterisë : 70 mAh
Koha e baterisë : Rreth 20 ditë
Kombinohet Me : Android , İOS

Për informata të tjera Kontaktoni Numrat i Telefonat:
Viber : +383 49 317 640
Whats App: +383 49 317 640

 Prizren     Prizren 20000

Dërgo E-mail

 Hadir