Golf 7 1.6 TDI Bluemotion 2014

Numri i shpalljes: 58651 | Postuar në: 03.11.2019, 15:31
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: VW Volkswagen

Modeli: Golf

Viti: 2014

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 200000

Transmetuesi: Manuale

Karoseria: Limuzinë

Ngjyra: e zezë

Regjistrimi: i huaj

Çmimi: 12 €

Kategoria Mjete motorike / Vetura

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet Golf 7 1.6 81 Kw 110 Ps Me dogan dhe homologim i posa ardhur nga Gjermania me te gjitha serviset me rryp te nderruar Posedon : Navigation Klima tronik dy zonale Distanc kontroll acc Tempomat Start Stop Karrikat me nxemje me masazh Sezora para dhe mbrapa senzor shiu larja e dritave auto hold Tel +38344121651 vet e kam sjell nga Gjermania

 Ferizaj     Ferizaj 70000

Dërgo E-mail

 Bashkim