Sherbime pastrimi

Numri i shpalljes: 42193 | Postuar në: 21.02.2017, 23:05
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 30 €

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Pastrim higjenik dhe kimik / Larje tapetesh

Lloji i shpalljes: Shitet


Kompania private për pastrimin e banesave *AROMA* nga Prishtina kryen pastrimin e banesave (ambientet e brendëshme shtëpiake), pastrimin gjeneral të banesave larjen dhe dezinfektimin e tepihave, kauqave, dritareve etj, me aparaturen e përsosur amerikane *KIRBY*. Tel 044/221963

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Kirby