Shes 3sh ni dysh edhe dy fotelw

Numri i shpalljes: 22437 | Postuar në: 07.03.2016, 13:10
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 500 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma dite / Koltuk Tresh

Lloji i shpalljes: Shitet


3sh ni dysh edhe dy fotelw

 Gjakovë     Gjakovë 50000

Dërgo E-mail

 fahrija