Цела Македонија
                   
673 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Gramafonski Ploci Za Prodazba

Plocite se od vg do vg + cena od 200 d do 500 d


1 €
или предлог цена
Денес 17:59Preku 100 DVD filmovi-povolno

Super zacuvani dvd filmcina.,razni zanrovi.


1.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Film & DVD / VHS / Друго

Денес 12:48PRODAVAM NE KORISTENI AUDO KASETI I ORIGINALI

CENA PO DOGOVOR


1 МКД
или предлог цена
Вчера 16:26Se prodavaat gramafonski ploci

контакт само на телефон 077635285


1 МКД
или предлог цена
Вчера 16:26Lp Gramafonski ploci

Golem izbor na gramafonski ploci i nekolku makedonski unikati,od Yu i...


100 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Грамафонски плочи

Вчера 14:55Gramafonski ploci

Odlicno socuvani. Sprski ex yu golemi i.mali.ploci makedonskite prod...


50 МКД
или предлог цена
Вчера 10:27Prodavam 100 dvd filmovi

Prodavam odlicna kolekcija od 100 dvd filmovi cena 1000 den fiksno ( ...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Film & DVD / VHS / Акција

Вчера 08:19LP Gramofonski Ploci

- LP Gramofonski Ploci se tie na slikite : - Supertramp - Breakfas...


150 МКД
или предлог цена
21 јун 17:42Prodavam blu-ray filmovi orginal

Cena na eden film e 500d ako gi zemete site moze po 400d


500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
600 МКД
Аеродром / Скопје

Blu-ray

21 јун 11:36Blu-ray filmovi, film, x-men kolekcija

Ja xmen kolekcijata od 5 filmovi sto ja gledate na slikata, cena FIKS...


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
Аеродром / Скопје

Blu-ray

21 јун 11:34aktivno pojacalo bufer

prodavam woofer kvaliteten bas za vo kola kompakten komplet so kabli...


100 €
или предлог цена
Штип

Останато

21 јун 11:12digitalna reciver receiver

Prodavam sataliska digitalna reciver ispravna koj saka moze so kargo


1.000 МКД
или предлог цена
Василево / Струмица

4K Ultra HD Blu-ray

21 јун 10:49OTKUPUVAM KOLEKCIJA NA GRAMAFONSKI PLOCI

otkupuvam kolekcija na gramafonski ploci cena po dogovor isplata vedn...


499 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Грамафонски плочи

21 јун 10:42OTKUPUVAM MUZICKI CD I GRAMAF.PLOCI

otkupuvam gramafonski ploci cena po dogovor isplata vednas


399 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Грамафонски плочи

21 јун 10:41OTKUPUVAM MUZICKI CD I GRAMAF.PLOCI

OTKUPUVAM GRAMAFONSKI PLOCI I MUZICKI CD MOZE DA SE STARI ILI NOVI CE...


500 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Грамафонски плочи

21 јун 10:41Presnimuvanje od VHS, mini DV na DVD ili USB !!!

Presnimuvanje na video materijali od VHS kaseti (svadbi, krstevki, ro...


150 МКД
или предлог цена
Тетово

Останато

21 јун 09:31Prodavam nov DVD/CD ROM

Prodavam nov DVD/CD ROM kupen vo Anhoc. Moze zamena za nadvoresen DV...


500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
600 МКД
Тетово

Останато

21 јун 09:31*AKCIJA* VHS TO DVD PRESNIMUVANJE

*Profesionalno presnimuvanje od: *VHS *SVHS *mini DV *VHS C , BETA *...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

21 јун 03:18Prodavam kolekcija od 7000 DVD filmovi

Prodavam komplet cela Kolekcija od 6500 dvd filmovi, so odlicna snimk...


10 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Film & DVD / VHS / Друго

19 јун 18:35LP ploci prodavam. 3. vvvv

LP ploci prodavam podole ima video na linkot od plocite Za site moi...


1 МКД
или предлог цена
19 јун 12:28LP ploci prodavam vvvv

LP ploci prodavam podole ima video na linkot od plocite Za site moi...


100 МКД
или предлог цена
19 јун 12:27LP ploci prodavam vvvv

LP ploci Police Genesis UFO BTO cena 400 den.


1 МКД
или предлог цена
19 јун 12:26VHS CANON Videocaseti

Prodavam 5 novi neodpakovani VHS Videocaseti CANON E-180 5 kase...


400 МКД
или предлог цена
19 јун 10:51Грамофонски плочи / Gramofonski ploci

Продавам грамофонски плочи. Плочите се во исправна состојба и одлично...


150 МКД
или предлог цена
18 јун 13:31Gramafonski Ploci

Gramafonski ploci, mali x 58 , plocite se poveketo Makedonski. Samo ...


25 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
30 МКД
18 јун 01:35Imagine John Lennon

Nova ,Nitu ednas koristena.


25 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
30 €
18 јун 01:25Presnimuvanje stari 8 i super 8 mm filmovi

Преснимувам стари „8“ и „super 8“ милиметарски филмови за проектори к...


100 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Film & DVD / VHS / Документација

17 јун 20:08Prodavam DVD filmovi ili Menuvam za Pivski chashi

Prodavam DVD filmovi ili Menuvam za Pivski chashi. Okulu 200 DVD i us...


По Договор
или предлог цена
17 јун 11:59PRODAVAM,KUPUVAM GRAMAFONSKI PLOCI LP<STRIPOVI<KNIGI

prodavam kupuvam----( gramafonski ploci ,stripovi,knigi,moze stari i...


По Договор
или предлог цена
17 јун 11:33PRODAVAM KUPUVAM GRAMAFONSKI PLOCI LP

Prodavam i kupuvam gramafonski ploci,razni stripovi,knigi,romani -cen...


По Договор
или предлог цена
17 јун 11:32Gramafonski Ploci od 150d do 300 d

Plocite se od Vg do Ex


1 МКД
или предлог цена
17 јун 10:37Kolekcija Jazz originalni cd a

Koristeni no dobro socuvani Cena po dogovor povece izfanija na fb p...


По Договор
или предлог цена
17 јун 10:32originalni CD-a klasicna muzika

odlicno socuvani originalni CD-a so klasicna muzika cena po dogovor


100 МКД
или предлог цена
16 јун 10:30MiniDisc disketi snimani koristeni

prodavam koristeni mini disc disketi imam uste 7 TDK 74 i 7 SO...


180 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

16 јун 10:30OTKUPUVAM GRAMAFONSKI PLOCI

otkupuvam gramafonski ploci bilo da se stari ili novi cena po dogovor...


55.555 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Грамафонски плочи

16 јун 10:23PRESNIMUVAM VIDEO MATERIJALI NA DVD I USB

Преснимувам видео материјали од VHS, VHS C, SVHS, Mini DV, 8, Hi 8, 8...


100 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Film & DVD / VHS / Друго

15 јун 16:39WIN XP,7,8.1,10 NA USB I CD

WIN XP,7,8,8.1,10 NA USB I CD so upatsvo za instalacija. CD ILI DVD s...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Blu-ray

14 јун 17:26Gramafonski ploci Beatles

2 golemi i edna malenka.


1.000 МКД
или предлог цена
14 јун 14:22Gramofonski ploci i audio kaseti

Prodavam long play ploci, single ploci, zacuvani (kako novi), origina...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Грамафонски плочи

14 јун 14:04*PRODAVAM VUFER NOV*

Vuferot e nov ic ne e koristen dosta e jak se gleda po magnetot kolku...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

14 јун 10:58Страна 1 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам