7029 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Studiski mikrofon komplet so 7 elementi

NOVOGODISEN POPUST!!!!!!!!!!!!!!!!NOV voopsto nekoristen TOP studiski...


50 €
или предлог цена
21 мар 13:19Промовирано

Хармоника Royalstandard Silvana SOCUVANA

Се продава хармоника: • Royalstandard Silvana • - Четворогласна со ...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

Денес 19:35КЛАВИРШТИМЕР - Техничар

Клавирштимер - техничар нуди услуги во вашите домови со одличен квали...


1 €
или предлог цена
Денес 19:16Prodavam zici za gitara

Daddario 10-46 za elektricna gitara. 400den set, prakjam po kargo. E...


Денес 19:04Prodavam zici za gitara

Za klasicna gitara "normal tension" - 350den. Za akusticna gitara "1...


Денес 19:04NOVA kompaktna 4-kanalna mikseta so bloutooth...

Nova 4-kanalna mikseta so mp3 player,Bluetooth, efekt DELAY,EQ,izlez ...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 18:35SHURE BETA58 A kapsula

Prodavam ganc nova kapsula shure beta 58 A(za daljinski mikrofon),odg...


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Денес 18:34Korg pa600

Prodavam nov Korg pa600 kopletno sreden za svirka so boi i setovi za ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Музички инструменти / Клавијатури

Денес 18:08Korg pa600

Prodavam nov Korg pa600 kopletno sreden za svirka so boi i setovi za...


По Договор
или предлог цена
Денес 18:07Buzuki bouzouki

Odlicno buzuki prekrasen vrat ubav ton glasno bez nikanva mana


250 €
или предлог цена
Денес 18:00MALA HARMONIKA

Mala ruska harmonika, dobro socuvana..


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

Денес 17:50DALLAPE 140 basa

Dvokabinska EKSTA SOSTOJBA


5 €
или предлог цена
Денес 17:48Prodavam JBL Go bluetooth zvucnik kako nov

Prodavam orginalen ekstra zacuvan i ne mnogu koristen bluetooth zvucn...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 17:39Kavali

Majstor Miki, kaval, kavali so odlicen zvuk, gi izrabotuvam poveke od...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 17:38FUTROLA ZA AKUSTICNA GITARA

Futrola za akusticna gitara


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 17:05  НОВ ОГЛАС

ZICI ZA ELEKTRICNA GITARA ELIXIR

ELIXIR POLYWEB 10 KI


600 МКД
или предлог цена
Денес 16:59  НОВ ОГЛАС

Продавам хорна

Половна хорна F. Исправна. 071351640


150 €
или предлог цена
Денес 16:57Se prodava harmonika

Se prodava harmonika so kufer 6.500 denari.harmonikata e vo ispravna ...


6.500 МКД
или предлог цена
Денес 16:57ELEKTRICNA GITARA FENDER SQUIER MUSTANG

Fender squier mustang 2019 god setiran so novi elixir zici kako nov


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 16:55  НОВ ОГЛАС

Сталки за монитори

Цената е за пар


3.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Аудио и видео продукција

Денес 16:55  НОВ ОГЛАС

SE reflection filter

Во цената оди заедно со поп филтер и сталак за микрофон.


3.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

Денес 16:51  НОВ ОГЛАС

Adam T5V

Одлично сочувани. Цената на огласот е за пар.


18.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Аудио и видео продукција

Денес 16:47  НОВ ОГЛАС

Rode NT2A

Микрофонот е одлично сочуван, има прекрасен звук и е многу малце кори...


12.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Аудио и видео продукција

Денес 16:42  НОВ ОГЛАС

TOP PONUDA !Stratokaster Clifton i pojacalo PG10

Prodavam komplet El. Gitara Klifton model stratokaster i pojacalo PG1...


7.500 МКД
или предлог цена
Денес 16:20  НОВ ОГЛАС

Dynacord PowerMax 230 - stereo crossover

Najdobrata skretnica od Dynacord- skoro nova - istata e stavena vo PM...


350 €
или предлог цена
Денес 16:16Gitarsko pojacalo PG10 odlicno zacuvano

Prodavam gitsrskoi pojacalo GA10 so jaciba od 10w. Istoto e pogodno z...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 16:15  НОВ ОГЛАС

Resiver harman kardon

Najdobriot stereo resiver Harman kardon HK3470 2× 100W 8ohm. Nema...


200 €
или предлог цена
Денес 16:11TOP PONUDA ! El Gitara Harley Benton So Pojaalo G10

Gitarata e odel Epfon speijal potpolno nova,apojacaloto malku svireno...


7.500 МКД
или предлог цена
Денес 16:09  НОВ ОГЛАС

Gibson ES 335 by Harley Benton NOVA !

Prodavam preubava el. gitara legendarnata ES 335. Gitarata e prekrasn...


12.500 МКД
или предлог цена
Денес 15:46Zvucnici i pojacalo

Site se vo dobra sostojba. Pojacalo eltax 150w so 6 izleza i dalecin...


115 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
119 €
Денес 15:32nova Stereo mikseta so USB

https://www.facebook.com/groups/842124779524821/permalink/10263357977...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.000 МКД
Охрид

ДЈ Опрема

Денес 15:02Klipsch MEGA Subwoofer 18″ Driver KPT-884-SW

.Klipsch MEGA Subwoofer 18″ Driver KPT-884-SW Nova cena bese nad...


290 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
330 €
Денес 14:54Prodavam Fender humbacker elite custom orig USA

Pravam trampa za pojacalo plus moja doplata 070339439


Денес 14:38Prodavam SQ Fender 70s Modifide - nov so kufer

070339439 Nova voopsto ne koristena so kufer S Dancan magneti Pre...


Денес 14:37Prodavam Saymour Duncan SH5 BK CUSTOM bridge

Nov 070339439


Денес 14:37prodavam VIVAX receiver AM-100 komplet so zvucnici

prodavam koristeni - VIVAX reseiver AM-100 / 200W - VIVAX zvucnici ...


1 €
или предлог цена
Денес 14:37Yamaha Pacifica 112J

Gitarata e nova, vo odlicna sostojba, malku svirena vo domasni uslovi...


240 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
245 €
Денес 14:30Reparacija, popravka i izrabotka na HI-END oprama

Elektro inzener vrsi strucna reparacija, popravka i izrabotka na HI-E...


1 €
или предлог цена
Денес 14:21Teisco Telecaster Japan

Prodavam Teisco Telecaster made in Japan 1960s. Vo solidna sostojba z...


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:08Yamaha FG 200 Japan Nippon Gakki

Se prodava Yamaha FG 200, proizvedena vo Japonija vo 1981 godina, za ...


25.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:08Aria Pro II Inazuma V Japan

Prodavam Aria Pro II Inazuma V made in Japan 1983 godina. Unikaten i...


30.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:08Страна 1 од 176

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам