Цела Македонија
                   
27491 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Плакар за детска соба

Продавам користен плакар за детска или спална соба.


10.000 МКД
или предлог цена
22 мај 19:35Промовирано

VIVAX Inverter klima ured ACP-12ch35reii r32

🔥🔥VIVAX ACP-12CH35REII r32 inverter klima ured za samo16990den🔥�...


16.990 МКД
или предлог цена
Вчера 09:06Промовирано

Masi za restoranti/hoteli

Prodavam novi masi Pogodni za svadbeni restoranti , hoteli , keterin...


1 €
или предлог цена
21 јун 10:43Промовирано

Komoda

Se prodava komoda so medijapanski vrati, korpus e bela iverka, dolzin...


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 20:16Klub masa bela boja kako nova Odlicna

Se prodava odlicna bela klub masa unikatna.


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

Денес 20:14Klub masa bela boja (Nova)

Klub masa bela boja, odlicna i nova so dimenzii 1.05 metar dolzina i ...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

Денес 20:14Prodavam 2 PROHROMSKI BOJLERI

Bojler 10L prohrom cena povolna OLIVER (078 249 036) (075 266 322) ...


1 МКД
или предлог цена
Денес 19:58Se prodava kotel za parno Alfa Term

Sporeto e mnogu socuvano 20 kilovatie na drva cena po dogovor isto im...


1 €
или предлог цена
Денес 19:58ПРОДАЖБА И МОНТАЖА НА ЛАМИНАТ

Вршиме монтажа на сите видови ламинат по поволна цена. 072-748-530


1 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Подна облога / Ламинат

Денес 19:55PRODAVAM SKARA NA PLIN AMERICKA NOVA INFRA RED

PRODAVAM SKARA NA PLIN AMERICKI SO INFRA RED BROJ 1 VO SVET MESOTO G...


1.400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Скара и Грил

Денес 19:50ORMAR ZA KONDURI

SE PRODAVAAT ORMARI ZA KONDURI DVOREDNI BELI SO TRI VRATI ODLICEN K...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Полици и Места за складирање

Денес 19:43KOSENJE I CISTENJE NA TREVNI POVRSINI

076-485-708 Bale


1 €
или предлог цена
Денес 19:33TROSED SO DVE FOTELJI

Prodavam trosed 230/160,se spusta, i dve fotelji koi se spustaat za s...


2 €
или предлог цена
Денес 19:29Продавам нови јамболии

продавам нови јамболии поволно црвени и бели


500 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

Денес 19:28Дрвена тв комода

Се продава дрвена тв комода во одлична состојба.


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 19:28Prodavam klima ured Fuego 3.5 KW

Ocuvan klima ured Fuego 3.5 KW


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 19:28Панелка 2500kw

Панелна греалка Thermor 2500 kw.


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 19:28Klima Servis/Popravka Klimi/Клима Сервис/Поправка Клими

Комплетен Сервис за вашите клима уреди : - Поправка на сите видови...


500 МКД
или предлог цена
Денес 19:24Продажба и монтажа на професионален видео надзор

Продажба и монтажа на професионални видео надзорни камери 5mp - FULL ...


По Договор
или предлог цена
Денес 19:19Kompletno restavrirana retro fotelja - ретро фотеља

Prodavam nova, voopsto ne koristena odkako e restavrirana, retro fote...


7.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Денес 19:17Се продава душек, јога, dusek, joga

Се продава јога за брачен кревет со димензии 190 X 180 во ОДЛИЧНА СОС...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 19:17NAJEFTINI 6 KOMORNI PVC VTARI I PROZORI

Izrabotuvam 6 komorni PVC vrati i prozori kon.tel 075 204 174


111 МКД
или предлог цена
Денес 19:16Garnitura za sedenje

Trosed, dvosed I fotelja


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

Денес 19:13Iverica pod dusek za bracen krevet 200x180

Prodavam fabricka iverica so ventilacija za poddusek za bracen krevet...


1.350 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

Денес 19:09Elektr..Protocni CESMI,cesma(Delimano)3kw

Prodavam zidni I nasadni I so TUS protocni cesmi - проточна чешма (DE...


1 €
или предлог цена
Денес 19:06IZRABOTKA NA MEBEL

Izabotka na mebel po merka (iverica ,medijapan) -kujni -plakari (l...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Денес 19:05Клупа/Пикник Маса

Клупа/Пикник Маса. Идеален додаток за сечиј двор! Изработка по нарачк...


12.000 МКД
или предлог цена
Денес 19:04se prodava trpezariska masa so stolici

se prodava trpezariska masa so stolici kozni dimenzii 140x80 cena ...


6.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
7.500 МКД
Денес 19:04Iskop so mali bageri, planiranje, montaza, transport

Ископ Ископ на темели Ископ на базенти Ископ на канализација со монта...


1 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Останато

Денес 19:04Iskop, planiranje, montaza, transport

Iskop Iskop na temeli Iskop na bazenti Iskop na kanalizacioni mrezi s...


1 МКД
или предлог цена
Сарај / Скопје

Останато

Денес 19:04Garnitura

Trosed na pustanje 2 fotelji taburetka joga za trosedot


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 18:58TROSED ISPRAVEN

TROSED


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 18:58Се продаваат три килими

Се продаваат килими во добра зачувана состојба. Килим I - Волнен со ...


6.500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Подна облога / Килими

Денес 18:56DRVENI SOBNI VRATI

SE PRODAVAAT DRVENI SOBNI VRATI 4 DRVRNI VRATI BEZ KASI SO ISPRAVNI ...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 18:56Kreveti drveni- 2800den

Se prodavaat 2 kreveti drveni ekstra socuvani dimenzija 190x90 cm kom...


2.800 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Детска соба / Кревети

Денес 18:55PECKA 6 VO ODLICNA SOSTOJBA

PRODAVAM PECKA 6 VO ODLICNA SOSTOJBA MNOGU SOCUVANA POVEKE INFORM...


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 18:54Se prodava sochuvan shporet na drva

Se prodava sochuvan shporet na drva, marka Alfa plam, koristen 2 godi...


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 18:48Mikser mesalka za lepak

1600 wat 6 brzini


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 18:48Digalka digalki 3 ton 5 ton 8 ton ...

2ton 600 den 3ton 700 den 5ton 850 den 8ton 900 den 10ton 1200 den 12...


600 МКД
или предлог цена
Денес 18:48Pumpi raketa pumpa raketi SHIMGE

.


3.500 МКД
или предлог цена
Денес 18:47Digalki digalka 2ton 3ton

1500 3500 4500 den


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 18:47Pumpi za parno pumpa

.


2.300 МКД
или предлог цена
Денес 18:47Pistol pistoli za farbane dizni od 1.3 1.4 1.7

Od 800 den 1000 den i 1700 den


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 18:47Страна 1 од 688

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам