1504 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се издава Апартман во центар Охрид

Се издава Апартман во центар на Охрид, клима, француски лежаи, интерн...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 06:27Промовирано

Se izdava luksuzno ureden Apartman''

apartmanot se naoga vo centralniot del od gradot i e vo neposredna bl...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

20 јун 10:32Промовирано

Се издаваат апартмани и соби

Вила Cherry се наоѓа во мирната и тивка населба Езерски лозја во Стру...


20 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

Денес 11:21Промовирано

Villa Marija

Издавам реновирани апартмани и соби на 300m од плажата Метропол. *В...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 20:13APARTMANI STUDIJA PALOSKI

Izdavam dobro uredeni apartmani studija. Raspolagam so 2 trokrevetni...


400 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 20:01Se izdava kamp prikolka vo A.K Krani

Kompletno opremena vo naubaviot del ...


По Договор
или предлог цена
Ресен

Кампинг

Денес 19:48Izdava Apartmani Ohrid

Izdavam Apartmani vo Ohrid, opremeni komplet, so site potrebni elemen...


1.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 19:27Kukunesh apartmani Ohrid

Во близина на езерото и шеталиштето (400-450 м) во мирна и тивка улиц...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 19:15SOBI VO NASELBA RACA ! VILLA D&M

VILLATA RASPOLAGA SO DVOKREVETNI I TROKREVETNI SOBI. SOBITE SE OPREME...


400 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 18:47Apartman vo centar kaj hotel Tino

Се издава стан во строг центар на Охрид. Локација: на само 80м од ке...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 18:46NAJ apartmani za NAj cena vo centar na Ohrid

Apartmanite se naogjaat vo centarot na gradot, vo mirna i tivka ulick...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 18:10Smestaj vo Ohrid- studija AMIGO vo centar,cena povolna

Izdavam studija,dvokrevetni i trokrevetni. Sekoe studio ima posebno ...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 17:55Ohrid-Apartmani do ezero

Izdavam novi apartmani vo centar, do ezero , do Hotel Riviera, so bra...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 17:55Вила Стивен -нас. Рача

Cе издаваат двокреветни и трокреветни соби во Населба Рача. Секоја со...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 17:52Apartmani Sutomore, Crna Gora / Апартмани, Сутоморе,

Вила Ана се наоѓа под магистралниот пат во урбанизираниот дел на Суто...


16 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Апартмани

Денес 17:45Prevoz BELGRAD vo sekoe vreme

Odime za Belgrad i do Belgradski aerodrom so vozilo ili kombi vo vrem...


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Патувај заедно

Денес 17:32Апартман Нико - Крушево

Нов апартман во центарот на градот веднаш до црквата св.Никола


1 €
или предлог цена
Крушево

Апартмани

Денес 17:29Охрид- издавам студија во центарот на градот,екстра цена

Издавам двокреветни и трокреветни студија. Секое студио има посебно к...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 17:27Izdavam Studio-Apartman vo Ohrid-odlicna cena

Aпартманот се наоѓа во Охрид , населба 'Христо Узунов' Зг. Слобода. ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 17:08APARTMANI CENTAR- I SOBI CENTAR

OHRID BALKANSKI ERUSALIM... POBARAJTE NE VO SAMOTO SRCE NA OHRIDSKAT...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 17:08OHRID APARTMANI CENTAR I LAGADIN

OHRID BALKANSKI ERUSALIM... POBARAJTE NE VO SAMOTO SRCE NA OHRIDSKAT...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 17:08NEW STUDIO 70m TO THE LAKE

izdavam studio odma pozadi hotel Tino


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 17:08OHRID APARTMANI CENTAR

OHRID BALKANSKI ERUSALIM... POBARAJTE NE VO SAMOTO SRCE NA OHRIDSKAT...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 17:07Apartments LAVO Ohridska carshija smestuvanje so parking

Адреса: 7-ми Ноември, број 9 Апартманите ЛАВО се наоѓаат во центар...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 17:07IZDAVAM SOBI I APARTMANI VO BLIZINA NA PAZAROT VO OHRID

Izdavame sobi i apartmani vo centarot na Ohrid, dvokrevetni i trokrev...


400 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 16:48Se izdavaat sobi i apartmani vo centarot na Ohrid

Izdavame sobi i apartmani vo centarot na Ohrid, dvokrevetni i trokrev...


400 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 16:47Se izdava apartman vo Ohrid

Apartman vo Ohrid vo blizina na gradskiot pazar,kompletno opremen so ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 16:42Апартман во Строг Центар со Бесплатен Паркинг

Адреса: Партизанска 1 Апартманот Фантазија 3 се наоѓа во строгиот ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 16:34Apartmani Slavica i Marce

SE IZDAVA UREDNO OPREMEN APARTMAN ZA 4 do 6 OSOBI,KAJ NOVATA AVTOBUS...


300 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 16:34SUPER EVTINO SMESTUVANJE VO OHRID

Се издаваат ново опремени соби во близина на дискотеката "ARENA".Соби...


350 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 16:25VISTINSKO MESTO ZA VASIOT ODMOR

Сместување во Охрид на 1.5 км од центар во мирна и чиста околина


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 16:10Studia vo centar na Ohrid

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 16:10Studia vo centar na Ohrid

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 16:09Апартмани Кузманоски на 50 метри од Охридскиот кеј.

Се издаваат станови за краток престој на само 50 метри од Охридското ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 16:09Vaucer JK Travel

Se prodava vaucer od JK Travel vo vrednost od 4845 den za 3200 den.


3.200 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

Денес 16:03  НОВ ОГЛАС

Taksi prevoz

Taxi prevoz od granicen premin Kriva Palanka...DEVE BAIR do Sofija i...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Денес 15:53Apartman ,,VERA,,-STROG Centar

Se izdava aпартманот ,,ВЕРА,, Sе наоѓа во Строг Центар на градот, во ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 15:50Апартман ,,СИМОНА,, -Центар

Апартманот ,,СИМОНА,, се наога во Центарот на градот (во близина на ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 15:50Apartmani Elesec , Ohrid

Apartmanite se naogjaat vo blizina na kampot Elesec. Od plazata se od...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 15:33City view apartment ohrid (iznajmuvanje)

Име: Jordan Nedeski, E-mail: jocomkd92@gmail.com Телефон: 077854758...


30 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 15:18izdavam povolno sobi vo Ohrid

Izdavam sobi vo Ohrid 350 od avtobuskata stanica vo pravec na centar....


350 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 15:17Se izdava apartman do ezerskiot kej ,Centar

�Blue Sky se naoga vo centarot na gradot na samo nekolku cekori do ez...


30 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 15:08  НОВ ОГЛАС

Apartmani vo strog centar - TANES Apartments

Apartmanite se naogjaat vo strog centar, vo stariot del od gradot. ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 15:03Страна 1 од 38

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам