Цела Македонија
                   
6866 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

shanker/kenler Villa Piano&Bar

se barat rabotnik kenler/shanker plata po dogovor inf:078301007


1 €
или предлог цена
21 јун 20:09Промовирано

VULKANIZER

Центар за гуми ТТГ ПитСтоп-Штип има потреба од вулканизер на неопреде...


25.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Dostavuvac

Бараш работа како доставувач на храна? Полнолетен си, желен за раб...


22.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

15 јун 22:11Промовирано

RESTORAN SO 10 GODISNA TRADICIJA BARA GLAVEN KUVAR/KA

Restoran Odiseja Vo Novo Lisice ima potreba od KUVAR/KA so iskustvo ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Денес 19:15VRABOTUVAME POMOSNIK KUVARKA ZA DOLGOROCNA RABOTA

Restoran vo Novo Lisice Opstina Aerodrom Vrabotuva pomosnicka za bo ...


25.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Денес 19:14Restoran vo Novo Lisice Aerodrom vrabotuva kuvarka

Barame zena za dolgorocna rabota so iskustvo vo kujna vo restoran Za...


40.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Денес 19:14Rabotnik za reparacija na paleti

Se baraat rabotnici so iskustvo za reparacija na paleti Tel 0726254...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

Денес 19:09BARAM RABOTA SO C,E KATEGORIJA KOCANI

BARAM RABOTA KAKO VOZAC ZA VNATRESEN TRANSPORT SO C,E KATEGORIJA I 10...


500 €
или предлог цена
Денес 18:53  НОВ ОГЛАС

Bezicen sistem "POVIKAJ KELNER - KONOBAR"

Bezicen moderen i efikasen sistem "povikaj kelner" idealen za restora...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

Денес 18:35"Povikuvacki sistem" za dom za stari lica,pogoni,kursevi

Bezicen,moderen i efikasen "povikuvacki sistem" idealen za dom za sta...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Денес 18:35Se bara zena koja saka da se grizi za 93 godisen

Se bara zena koja ke se grizi za 93 godisen vo germanija so dobra pla...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Нудам работа

Денес 18:26  НОВ ОГЛАС

РАБОТА ВО СЛОВАЧКА

Работа во Словачка ! Потребни се мажи и жени на возраст до 45 год...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 18:19ИНЖИЊЕР НУДИ ОВЛАСТУВАЊЕ Б ЗА ГРАДЕЖНА ФИРМА ЗА ЛИЦЕНЦА!

ИНЖИЊЕР СЕ НУДИ ЗА РАБОТА ИЛИ СОРАБОТКА ЗА ГРАДЕЖНА ФИРМА ЗА ЛИЦЕНЦА!...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

Денес 18:14AVTOMEHANICAR ZA POLOVNI DELOVI "FORD"

🗣️ Авто Плац за половни делови "FORD" нуди работа за: ➡️ 1 автом...


87 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Нудам работа

Денес 17:51barame sivacki

Nudime rabota za sivacki so rabotno iskustvo,vozdrast do 45 god.Solid...


55 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Нудам работа

Денес 17:50Потребни се диспечери

Реномирана такси компанија има потреба од лица за работа во дигитален...


19.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 17:09  НОВ ОГЛАС

Baram Rabota kako Cuvar Treta Smena

Baram rabota kako Cuvar treta smena vo Kafic, Objekt, Kladilnica, vid...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Барам работа

Денес 16:29ИНТЕРНЕТ - РАБОТА ОД ДОМА

So 10 до 15 минути работа на ден!! Zarabotuvajte od doma na inte...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 15:56Нова КРИПТОВАЛУТА PI NETWORK

Не губите ништо, може да добиете многу, се што треба да направите е д...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 15:56Internet rabota od doma

Sto e toa AI Marketing? Toa e kompanija koja koristi vestacka intele...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 15:55baram prodavacka za market vo centar na skopje

baram prodavacka za market so iskustvo vo centar na skopje vo blizina...


17.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 15:38КАФЕ БАР ВО ЦЕНТАР ИМА ПОТРЕБА ОД ПЕРСОНАЛ

Кафе бар во Центар има потреба од шанкер/ки со искуство. Информации н...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 15:32IMAME POTREBA OD VOZAC/VOZACI SO ISKUSTVO

Imame potreba od sofer-soferi so iskustvo So E kategorija Vozenje Rel...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

Денес 15:24Imame Potreba Od Sofer-Soferi So iskustvo

Imame potreba od sofer-soferi so iskustvo So E kategorija Vozenje Rel...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 15:24BARAM SOFER/VOZAC SO ISKUSTVO E KATEGORIJA

Imame potreba od sofer-soferi so iskustvo So E kategorija Vozenje Rel...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 15:23Хотел и Ресторан Кањон Матка(Canyon Matka) Бара Шанкери

РУСС ГРОУП ЛТД дооел Скопје, Хотел и Ресторан - Кањон Матка од Скопје...


1 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Нудам работа

Денес 15:18Хотел и Ресторан Кањон Матка бара Рецепционери/Рецепционерки

Хотел и Ресторан Canyon Matka Објавува оглас за Рецепционер/Рецепцион...


1 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Нудам работа

Денес 15:18шанкер

Ресторан во центарот на градот има потреба од шанкерка.Телефон за кон...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 15:16оглас за хигиеничарка

Ресторан бара хигиеничарка 070-311-573


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 15:16помошник во кујна и салатер

Ресторан во центарот на градот има потреба од помошници во кујна,сала...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 15:16келнер

Ресторан во центарот на градот има потреба од келнери.Телефон за конт...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 15:16БАРАМ ШОФЕРИ ЗА МК - ЕУ

себарат шофери за транспорт со влекач церада на релација мк - маџар...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 15:14Возач со Ц и Е категорија

Се бара возач со Ц и Е категорија, со работно искуство. Повеќе инфор...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

Денес 15:11АСИСТЕНТ ЗА ПРОДАЖБА НА ЗАВЕСИ ВО САЛОН

АСИСТЕНТ ЗА ПРОДАЖБА НА ЗАВЕСИ ВО САЛОН Потребни квалификации: П...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Нудам работа

Денес 14:54  НОВ ОГЛАС

Работа во фабрика во Чешка (MK пасош)

Потребни се работници (може со МК пасош) за работа во фабрика за прои...


400 €
или предлог цена
Денес 14:31  НОВ ОГЛАС

Работници за пвц столарија и сигурносни врати

Друштвото за производство трговија и услуги ВЕКТОР про ДООЕЛ Скопје, ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Нудам работа

Денес 14:23Preselbi frlanje sut cistenje podrumi i drugi uslugi

Preselbi frlanje sut cistenje podrumi i drugi uslugi


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

Денес 14:18ODSTAPUVAME TURBO RAZRABOTENA PIZZA DOSTAVA

za samo 3500 evra odstapnina.top razraboten pizza servis


3.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Денес 14:08  НОВ ОГЛАС

3M LOGISTIK IMA POREBA OD VOZACI 75 E DNEVNICA

3M LOGISTIK Ima potreba od sofer so E KATEGORIJAi za Swedska-Danska. ...


2.325 €
или предлог цена
Денес 13:44BARAM MEHANICAR SO BG DOKUMENTI

BARAM MEHANICAR SO BUGARSKI DOKUMENTI ZA RABOTA VO MEHANICARSKI SERV...


2.100 €
или предлог цена
Денес 13:44Baram rabota kako Vijuskarist

Baram rabota kako Viljuskarist magacioner repro matrijali so iskustvo


10 €
или предлог цена
Куманово

Барам работа

Денес 13:39Имаме потреба од Хигиеничарки

072242960


600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 13:22  НОВ ОГЛАС

Барам работник за домашни градинарски работи.

Барам работник за домашни градинарски работи.за во Сопиѓте -


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 13:21Страна 1 од 172

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам