3168 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NOZ НОЖ / ОРИГИНАЛНИ НОВИ

1. LAGUOILE France - 5000мкд 2. MUELA CAZORLA Spain - 2500 мкд 3. N...


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

26 јул 19:13Промовирано

Продавам рачно изработени плетеници од фин конец

Продавам рачно изработени плетеници за маса,за витрина.Плетениците се...


800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Декоративна уметност

27 јул 12:21Албуми и Сликички

Се продаваат АЛБУМИ SP ARGENTINA 1978 - Не е полн 80 евра World cup...


По Договор
или предлог цена
27 јул 11:23Колекционерски предмети

Се продаваат колекционерските предмети што се на сликите. Цена по до...


По Договор
или предлог цена
27 јул 11:23Налив Пера - Пенкала - Тех. Моливи - Рапитографи

Се продаваат следните работи: Налив пера нови некористени. Пенкала ...


По Договор
или предлог цена
27 јул 11:23Prodavam ukrasni figuri mesingani i drveni

Razno ,mesing ,drvo


1.111.111 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Колекционерство

27 јул 11:10VINTAGE-БРОНЗЕНА РЕЉЕФНА РАМКА-СТАРОГРЧКИ МОТИВ

РАСПРОДАЖБА - НАМАЛЕНИ ЦЕНИ... -Vintage & Rare... - Доста стара, ре...


900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Колекционерство

27 јул 10:30VINTAGE/RARE-"SINGER"-РЕДОК КАПАК СО ДАТУМ ОД МАШИНА-KAPAK

РАСПРОДАЖБА - НАМАЛЕНИ ЦЕНИ... - Vintage & Rare... - Редок колекцион...


1.700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Колекционерство

27 јул 10:29Puska Steyr 1903

puskata e vo ispravna sostojba mnogu socuvana Proizvedena e 1903 godi...


903 €
или предлог цена
27 јул 10:23Prodazba na original vilerovi gobleni

Оригинални вилерови гоблени рачно израбоteni по шема стари 45 години....


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Сликарство

27 јул 10:16Продавам рачно насликани слики

- Продавам и правам по нарачка слики со акрилни бои на платно со се р...


2.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Уметнички слики

27 јул 09:48Transformer Robot Transformers - Трансформер Робот Играчки

Се продаваат нови, неотворени, оригинални Трансформер фигури. Одл...


1.200 МКД
или предлог цена
Кичево

Играчки

27 јул 03:17RETRO FOTELJI

TAPACIRANJE I KOMPLETNA RESTAVRACIJA NA SITE VIDOVI FOTELJI


По Договор
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Мебел / Тепих

27 јул 00:40Katanci,toaletno ogledalo,marles ormar

Odlicni socuvani ceni po dogovor


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Технологија и опрема

27 јул 00:02VILEROV GOBLEN PERFEKTNO SOČUVAN 50 cm x 35 cm

Se prodava perfektno sočuvan Vilerov goblen vo ramka. Dimenzija na go...


450 €
или предлог цена
26 јул 23:51Ogledalo

Ogledalo 110 × 40


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

26 јул 23:42Radio so gramafon

Raboti samo radioto


500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Колекционерство

26 јул 22:34Starinska vaga

Stara 100 god vo merna sostojba.


1 €
или предлог цена
Битола

Останато

26 јул 20:31Gobleni

Se prodaavat poveke gobleni ranco vezeni izraboteni javete se cena po...


По Договор
или предлог цена
Делчево

Останато

26 јул 19:56Projector

Se prodava nov projector, marka: RUS 8 mm, proizveden vo 1977 godina.


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Колекционерство

26 јул 19:39NOZ НОЖ / ОРИГИНАЛНИ НОВИ

1. LAGUOILE France - 5000мкд 2. MUELA CAZORLA Spain - 2500 мкд 3. N...


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

26 јул 19:13Gramafonski ploci

zdravi gramofonski ploci 100 den. parce , poveke informacii barajte...


100 МКД
или предлог цена
26 јул 18:59Album Panini Euro 2008 Austria-Switzerland

Prodavam album Panini Euro 2008 Austria-Switzerland. Solidno zacuvan ...


500 МКД
или предлог цена
26 јул 18:21Antikvitet

25 evra


25 €
или предлог цена
26 јул 17:56Кутии од џебни часовници

Две од кутиите били посребрени, а една позлатена.


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Часовници

26 јул 15:42Prodavam Retro unikatni zakacalki

Prodavam Retro unikatni zakacalki .Dva kompleta po 4 kom zakacalki.Ce...


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Колекционерство

26 јул 15:21Canon ,Casio, Gavaoa Kalkulator Digitroni

Canon palmtronic LD-81 JAPAN 25e Gavao electronic calkulatorGA8812 ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Технологија и опрема

26 јул 14:48eden vek star volnen tepih diftiк

Volnen tepih diftik, star eden vek, dimenzii 230x150 sm. Cuvan vo kas...


По Договор
или предлог цена
26 јул 14:11Foto aparati kodak

Regula picca c Germanny 50e KODAK 50e MINOLTA JAPAN 8190587/84god....


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Технологија и опрема

26 јул 13:54Se prodava

Se prodavaat vezeni gobleni


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Уметнички слики

26 јул 13:45Se prodavaat gobleni

Se prodavaat


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сликарство

26 јул 13:45Keramicki Vazni

Се продаваат керамички вазни. Вазните се нови од затворен дукан за с...


300 МКД
или предлог цена
26 јул 12:21Ukrasi

Се продаваат украси. Украсите се нови од затворен дукан за стаклариј...


200 МКД
или предлог цена
26 јул 12:21Naliv Pera-Penkala-Teh. Molivi-Rapitografi

Се продаваат следните работи: Налив пера нови некористени. Пенкала но...


По Договор
или предлог цена
26 јул 12:21Kolekcionerski predmeti

Се продаваат колекционерските предмети што се на сликите. Цена по дог...


По Договор
или предлог цена
26 јул 12:21Kolekcionerski znacki

Se prodavat 54 br znacki


10 €
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Колекционерство

26 јул 12:19Стар дамски фотоапарат

Продавам стар дамски фотоапарат од 60-тите години по цена од 25 евра....


25 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Колекционерство

26 јул 11:25МАШИНИ СТАРИ 70 ГОДИНИ ОДЛИЧНИ

Продавам три машини стари 70 годин.во одлична состојба цена25 евра ...


25 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Колекционерство

26 јул 11:25Метални калапи за лижавчиња стари 100 години

Продавам метални калапи за лижавчиња повеќе модели стари 100 години с...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Колекционерство

26 јул 11:25Умножувач од втора светска војна 350 евра

Продавам умножувач за документи од втората светска војна во одлична с...


350 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Колекционерство

26 јул 11:25Drveni trkala

Se prodavat dve drveni trkala, cena po dogovor. 100 eu Se prodava ...


99 €
или предлог цена
Ранковце / Крива Паланка

Колекционерство

26 јул 10:58Страна 5 од 80

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам