3170 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NOZ НОЖ / ОРИГИНАЛНИ НОВИ

1. LAGUOILE France - 5000мкд 2. MUELA CAZORLA Spain - 2500 мкд 3. N...


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

26 јул 19:13Промовирано

Medalioni Aleksandar Makedonski

Medalioni Aleksandar Makedonski Metalni 200 denari parce, Cena za sit...


1.600 МКД
или предлог цена
28 јул 09:08Gramofoni

cena po dogovor.


1 МКД
или предлог цена
28 јул 09:05Vaga

Vaga, Kompletna 1800 denari


1.800 МКД
или предлог цена
28 јул 09:04МАСЛО НА ПЛАТНО

Се продаваат две уметнички слики масло на платно од П. Наневски дим...


7.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Уметнички слики

28 јул 08:21anatomski modeli i cerepi

anatomski model- plastika: 6000d. cerep-p...


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Личности и скулптури

28 јул 06:34razboj za kilimi pravenje

razboj za kilimi anticki informacii na viber


100 €
или предлог цена
28 јул 00:13Spalna orev izrabotka

Prodavam bracen krevet so pruzini i trokrilen plakar racna izrabotka ...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мебел / Тепих

27 јул 23:08RANEC DEBELO PLATNO TAKTICKI ORIGINAL KAKO NOV POG.SLIKI.OGL

PRODAVAM PREUBAV TAKTICKI VOEN RANEC KAKO NOV DEBELO PLATNO KVALITET ...


По Договор
или предлог цена
27 јул 21:55RADIO PRIEMNIK SO MOTOROLA POG.OGLAS SLIKI

SE PRODAVA RETRO VINTAGE RADIO PRIMNIK SO MOTOROLA I FREKFENCIO , POD...


По Договор
или предлог цена
27 јул 21:36MORZEOVA AZBUKA VOJNICKA OPREMA POG.OGLAS SLIKI

PRODAVAM LICNA SOPSTVENOST OD NASLEDSTVO ZA LUBITELI I KOLEKCIONERI N...


По Договор
или предлог цена
27 јул 21:32TITO

Se prodava


1.500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Колекционерство

27 јул 20:41MILAN M. OBRENOVIC

KNJAS SRPSKI


99 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Колекционерство

27 јул 20:40MASICKA OD DRVO

SE PRODAVA MASICKA OD DRVO


100 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Мебел / Тепих

27 јул 20:40STOLICI

STOLICI 3 parcinja


2.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Останато

27 јул 20:39SPALNA OD DRVO

PRODAVAM STARA SPALNA OD DRVO


3.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Мебел / Тепих

27 јул 20:39STARA MAKEDONSKA CRKVA MINIJATURA

RACNO IZRABOTKA PRIRODNI AVTENTICNI MATERIJALI 60 X 50 X 60 078 ...


400 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Декоративна уметност

27 јул 20:26AVTENTICNA STARA GRADSKA KUKA

RACNA IZRABOTKA OD PRIRODNI MATERIJALI REPLIKA , SO VNATRESEN ENERI...


2.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Декоративна уметност

27 јул 20:26STARA MAKEDONSKA CRKVA

RACNA IZRABOTKA OD PRIRODNI MATERIJALI 50 X 60 X 70 cm. 078403 22...


400 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Декоративна уметност

27 јул 20:25AVTENTICNA VLASKA KUKA 18 VEK

RACNA IZRABOTKA OD PRIRODNI AVTENTICNI MATERIJALI REMEK DELO. 10...


1.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Декоративна уметност

27 јул 20:25SV. JOVAN KANEO

RACNA IZRABOTKA , REPLIKA , ORGINALNA, IZRABOTENO OD PRIRODNI I AVTEN...


1.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Декоративна уметност

27 јул 20:25REPLIKA PLAOSNIK UNIKAT

RACNA IZRABOTKA OD AVTENTICNI MATERIJALI REMEK DELO, RABOTENA 2 GOD...


10.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Декоративна уметност

27 јул 20:25KRALSKA DVOKOLKA

UNIKATNA RACNO IZRABOTENA DVOKOLKA PRIRODEN MATERIJAL ARSIK 078 4...


1.800 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Декоративна уметност

27 јул 20:25Kosarka, kasicki

Kosarkarski kasicki I drzac I za penkala Komplet 1400 denari


1.400 МКД
или предлог цена
Струмица

Играчки

27 јул 19:39Svekjnici Giltoy

Giltoy svekjnici 2 br 1300 denari komplet


1.300 МКД
или предлог цена
27 јул 19:39Drven casovnik na baterii

Drven casovnik na baterii 15 x 23 cm Funkcionalen


1.200 МКД
или предлог цена
Струмица

Часовници

27 јул 19:38Porcelanski sadovi

Se prodavaat porcelanski sadovi stari preku 40 godini. Predlog cena ...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Порцелан, керамика и стакло

27 јул 19:26Продавам ЌУП

Се продава Ќуп одлично сочуван за вистински љубители - димензии: вис...


2.000 МКД
или предлог цена
27 јул 18:08Сингер машина

Контакт телефон: 071 608 318


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

27 јул 17:22Гоблени

Контакт телефон: 071 608 318


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

27 јул 17:22Ѕиден часовник

Ѕиден часовник Junghans 1906 год. Сервисиран, исправен и точен. Конта...


350 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

27 јул 17:21SE PRODAVA UNIVERZALEN ALAT

SE PRODAVA UNIVERZALEN ALAT


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.300 €
27 јул 16:59Kantar vaga

Kantar ili vaga


3.000 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

27 јул 16:29Unikatna Foto Aparat Lampa Zorki 4-K

Unikatna lampa napravena od foto aparat so led sijalica vo forma na k...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лампи

27 јул 16:25Кенеди Пола Долари- Сребро

Состојба како на слики Цена 2000ден за сите 6 монети


2.000 МКД
или предлог цена
27 јул 16:201 Rand 1976 Juzna Africa

1 Rand 1976 Juzna Afrika Tezina 3.99gr 917 Finoca odnosno 22kt Cen...


13.500 МКД
или предлог цена
27 јул 16:20Set Nikola Tesla 1996 Srebro

Redok Set Nikola Tesla 1996 SRJ Tezina 39gr 925 Srebro Tiraz 10,00...


4.500 МКД
или предлог цена
27 јул 16:20LAMPA od staro radio KOSMAJ ЛАМПА од старо радио КОСМАЈ

Na prodazba restavrirano Radio Kosmaj, proizvedeno nekade okolu 1950 ...


60 €
или предлог цена
27 јул 14:29NOCNA LAMPA OD STARO RADIO ЛАМПА ОД СТАРО РАДИО

Na prodazba restavrirano drveno Radio EI NIS, proizvedeno nekade okol...


50 €
или предлог цена
27 јул 14:29NOCNA LAMPA OD STARO RADIO ЛАМПА ОД СТАРО РАДИО

Na prodazba restavrirano drveno Radio EI NIS, proizvedeno nekade okol...


50 €
или предлог цена
27 јул 14:29Masina za sienje машина за шиење mashina singer сингер

Na prodazba postolje/masa od Haid & Neu masina za sienje. Dekoracija ...


90 €
или предлог цена
27 јул 14:29Страна 4 од 80

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам