3088 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Coca cola unikatno sise

-Izaboteno pred 20 godini -odlicno socuvano -ne e otvoreno -origin...


5.000 €
или предлог цена
09 јун 21:30Промовирано

EFTINO :BANKNOTI, KNIZNI PARI ZA KOLEKCIONERI

* EFTINO * PRODAVAM: OD PRIVATNA K...


35 €
или предлог цена
Денес 19:54продавам СЛИКИ НА ПЛАТНО

сликите се нацртани на платно -пејсажи, со димензии 120/60см и поголе...


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 18:27ETNO UKRAS

Kukla vo makedonska nosija, dolga 53 cm i vreteno, preubav etno detal...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Колекционерство

Денес 18:19  НОВ ОГЛАС

MILITARIJA

Dve cuturi, redenik i bodez. Bodezot e dolg 50cm.


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Колекционерство

Денес 18:11  НОВ ОГЛАС

STARI FOTOAPARATI

Vo dobra sostojba, dvata za 1500 den...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Колекционерство

Денес 17:50OLIMPIJA

Stara masina, odlicno socuvana..


5.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Колекционерство

Денес 17:49Рачно цртани чаши за вино

Рачно цртани чаши за вино, ракија, вода, пиво и др., готови и по нара...


900 МКД
или предлог цена
Денес 17:27Мозаици од школки ( mozaik )

Прекрасни мозаици во различни димензии. Изработени од природни морски...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декоративна уметност

Денес 17:24SE PRODAVA NEURAMEN GOBLEN

se prodavat neuramen racno vezen vilerov goblen LA PASTORALE za 500 e...


500 €
или предлог цена
Денес 16:57СЕ ПРОДАВАТ НЕУРАМЕНИ ГОБЛЕНИ

СЕ ПРОДАВАРАЧНО ВЕЗЕН ГОБЛЕН ""ЛА ПАСТОРАЛЕ"" СО ДИМЕНЗИЈА 80X52 НЕУР...


11.111 МКД
или предлог цена
Денес 16:57Prodavam Vojnici Sanduk

Prodavam vojnicki sanduk dimenzii 69×68×82 30€


30 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Колекционерство

Денес 16:36  НОВ ОГЛАС

Prodavam Vojnici Sanduk

Prodavam vojnicki sanduk- socuvan dimenzii 70×95×78cm 40€


40 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Колекционерство

Денес 16:35  НОВ ОГЛАС

SLIKA

Se prodava slika Dimenzii 150x90sm AKIMOVSKI Telefon za kontakt: 0...


1 €
или предлог цена
Денес 16:25Znacki i tasna

Znacki okolu 130,cena 500den,tasna nova jugoslovensko proizvodstvo ce...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:23Detektor za metal

Се продава детектор за метал и злато


90 €
или предлог цена
Денес 15:37Dve stari radia EI Nis Melodija

Stari radia,za kolekcioneri,ispravni


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:03jambolii

Novi,neupotrebeni,racno tkaeni,dupli za na spalna


1.200 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

Денес 13:28КУПУВАМ СЛИКИ ОД ПЕТАР МАЗЕВ

Купувам слики од Петар Мазев


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Уметнички слики

Денес 13:19Sliki

Prodavam umetnicki sliki , ceni od 5000 do 12000 den.


5.000 МКД
или предлог цена
Битола

Сликарство

Денес 13:03OTKUPUVAM KOLEKCIJA NA STRIPOVI I GRAM.PLOCI

OTKUPUVAM KOLEKCIJA NA STRIPOVI,GRAMAFONSKI.PLOCI CENA PO DOGOVOR ISP...


499 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Останато

Денес 12:33Ретро Столчиња

Продавам 12 ретро столчиња, изработени со прекрасен орнамент во дрво....


60.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мебел / Тепих

Денес 12:05Gobleni

Prodavam gobleni.Cena po dogovor.


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Декоративна уметност

Денес 12:03Volneni kilimi

Се продаваат повеќе видови на волнени килими и дипли со традиционална...


1 МКД
или предлог цена
Денес 11:29Se prodava aparat polaroid 635 odlicno socuvan

Se prodava aparat polaroid odlicno socuvan


50 €
или предлог цена
Денес 11:28  НОВ ОГЛАС

Stara masina za sienje odlicno socuvana

Stara masina za sienje odlicno socuvana so postolje ispravna.


1 €
или предлог цена
Денес 11:19Cognac Reserve Lafite Rothschild za vistinski poznavaci

Se prodavaat dve sisinja Cognac Reserve Lafite Rothschild.cena na edn...


1.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Колекционерство

Денес 11:09Албуми

Се продаваат АЛБУМИ SP ARGENTINA 1978 - Не е полн 80 евра World cup...


По Договор
или предлог цена
Битола

Останато

Денес 11:04Naliv Pera-Penkala-Teh. Molivi-Rapitografi

Se prodavaat slednite raboti. Naliv pera novi nekoristeni. Penkala ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Останато

Денес 10:56Kolekcionerski predmeti

Se prodavaat kolekcionerskite predmeti sto se na slikite. Cena po do...


По Договор
или предлог цена
Битола

Останато

Денес 10:56Икони, свеќници, фенери, полиелеи

Се изработуваат икони, свеќници за црква, фенери, крстови, кристални ...


180 МКД
или предлог цена
Денес 10:49Фотоапарат Зенит Е

Фотоапарат Зенит Е во оригинална состојба, сосема сочуван, оригинална...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 10:15Филмска Камера 16мм

Аматерска филмска камера 16мм, модел Спорт-2, руско производство, ор...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 10:15Komplet nozevi

Se prodavaat nozevi od razlicen period so razlicna namena i golemina....


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Колекционерство

Денес 09:32Bakaren Kotel i Bakarna tava

se prodava bakaren kotel i tava kako antikvet zaedno 100e


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Декоративна уметност

Денес 09:28ШТИТ 2000 ДЕН.

🇲🇰🇲🇰🇲🇰 ШТИТ 2000 ДЕН. 🇲🇰🇲🇰🇲🇰


2.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

Денес 09:27Slikarski Stafelaj

Skoro nov


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Сликарство

Денес 07:42Ruski casvnik

Ruski casovnik mislam e model Start so 15 kamcina Nema staklo i remc...


1 €
или предлог цена
Кичево

Часовници

Денес 07:28  НОВ ОГЛАС

STARI PREDMETI

Prodavam stari predmeti. Javuvajte se kaj Aleksandar na 078-312-189


По Договор
или предлог цена
Денес 05:20Se prodavaat gobleni

Se prodavaat


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сликарство

Денес 05:14Se prodava

Se prodavaat vezeni gobleni stari 40 godini zastakleni 70x60 golem,50...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Уметнички слики

Денес 05:14Страна 1 од 78

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам