Цела Македонија
                   
3090 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Lenovo idea Pad 310 I5 - 7200

Laptopot e vo odlichna sostojba ukluchen nekolku pati , baterija drzi...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 09:27Промовирано

NOV LAP TOP ILI TV VO VREDNOST OD 2000E OD THOME

NOVO se prodava lap top ili televizor so vrednost na cena od 2000 do ...


2.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

21 јун 01:43Промовирано

LAPTOP -SUPER SOSTOJBA =EXTRA CENA

Se prodavaat socuvani i ispravni Laptopi so polnaci>> - - - -...


5.800 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
6.800 МКД
Вчера 21:31Промовирано

Asus k550j i7

Se prodava Asus K550J so i7 , 8gb ram , dve graficki intel i gtx 950m...


22.000 МКД
или предлог цена
Денес 19:23lSony Vaio SVF152C29M 15.6-inch Pentium 2117U

Sony Vaio SVF152C29M 15.6-inch (2013) - Pentium 2117U - 6GB - HDD 100...


8.500 МКД
или предлог цена
Денес 19:15Macbook Pro 2017 - Base model

Macbook Pro Retina 13-inch 2017 - kupen 2018 od iStyle Processor 2,3...


780 €
или предлог цена
Денес 18:43ASUS K550J, i7 4720HQ ,8gb RAM, GTX 950m

Laptopot e vo odlicna sostojba, redovno e cisten od prasina i menjata...


25.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 18:20  НОВ ОГЛАС

Lenovo Thinkpad W530 Workstation

Се продава лаптоп во одлична состојба, со нова батерија од 06-2021. К...


400 €
или предлог цена
Денес 18:12Lenovo Legion

Kako nov, so gtx 1050 moze da se vidi vo sekoe vreme. Gratis torbicka...


47.500 МКД
или предлог цена
Денес 17:18  НОВ ОГЛАС

Personalizirajte ja Vasata tastatura

Gradientno oboeni Silikonski dodatoci za Vasata Apple tastatura za la...


6.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 17:00DELL LATITIDE 5420 I7 11gen. NOVOOO

DELL LATITIDE 5420 I7 11gen.,16 gb ram memorija,256gb nvme ssd,NOVOOO...


1.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 16:59  НОВ ОГЛАС

ACER LAPTOP 4 GB RAM 320 HDD ODLICEN ZA SEKAKAKVA NAMENA

ACER LAPTOP 4 GB RAM 320 HDD ODLICEN ZA SEKAKAKVA NAMENA socuvan so ...


5.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 16:44Lenovo I5 Procesor, 1000Gb Hard GeForce Graficka extra

Lenovo I5 Procesor, 1000Gb Hard GeForce Graficka extra socuvan i brz ...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 16:44OTKUPUVAM LAPTOPI OTKUP LAPTOPOVI KUPUVAM LAPTOP neispravni

Vrsime otkup na laptopi. - Novi i polovni do 9 godini stari. - Isp...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 16:05MacBook Pro 13” Retina 2015

MacBook Pro 13” Retina Display Mode: 2015 8 GB Ram 128 SSD Intel Iris...


620 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
690 €
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 15:48Lap top za delovi Acer

Lap top za delovi kompleten so se Baterija, harddisk, dvd rw, (nezna...


800 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.000 МКД
Денес 15:47Acer E51-531series Socuvan

Lap Topot e Socuvan Nema nikakvi ostetuvanja.Acer E51-531series,model...


6.599 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 15:32Toshiba Satellite vo besprekorna sostojba

Toshiba Satellite c55-a-132 CPU: Intel Core i5-3230M 2 cores 4 thread...


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 15:19  НОВ ОГЛАС

Prodavam Dell G5 5500

Продавам лаптоп Dell G5 купен од телеком пред 2 месеца користен скоро...


48.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 15:14  НОВ ОГЛАС

Користени ЛапТоп-и *ЕФТИНО*

HP TouchSmart IQ816 All-in-One Web camera Display 25.5 inch (64.77 cm...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 15:12Laptop Acer E5-571 (i3 procesor-12GB ram)

Se prodava Laptop Acer E5-571 (i3 procesor-12GB ram) vo odlicna soat...


10.500 МКД
или предлог цена
Денес 14:53  НОВ ОГЛАС

Lenovo T420 Core i7

Core i7 2640 2.8GHz 6 GB ram SSD 160GB 14 inch 1600x900 Socuvan k...


215 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 14:48MSI MS-1682 CX500 CX600

MSI na delovi se sto vi treba isprakame po Kargo i Globko Shirok a...


100 МКД
или предлог цена
Денес 14:31HP Probook 4520s na delovi

HP Probook 4520s na delovi se sto vi treba isprakame po Kargo i Globk...


100 МКД
или предлог цена
Денес 14:31HP Pavilion dv9000 na delovi

HP Pavilion dv9000 na delovi se sto vi treba isprakame po Kargo i Glo...


100 МКД
или предлог цена
Денес 14:30HP Pavilion dv7 4017ez na delovi

HP Pavilion dv7 4017ez na delovi se sto vi treba isprakame po Kargo i...


100 МКД
или предлог цена
Денес 14:30HP Pavilion dv6 3016ez

HP Pavilion dv6 3016ez na delovi se sto vi treba isprakame po Kargo i...


100 МКД
или предлог цена
Денес 14:30HP HDX 18 NA DELOVI

HP HDX-18 18 inceh na delovi se sto vi treba isprakame po Kargo i Glo...


100 МКД
или предлог цена
Денес 14:30HP Compaq 2710p na delovi

HP Compaq 2710p na delovi se sto vi treba isprakame po Kargo i Globko...


1 МКД
или предлог цена
Денес 14:30HP Pavilion dv7 1110 na delovi

HP Pavilion dv7 1100 na delovi se sto vi treba isprakame po Kargo i G...


10 МКД
или предлог цена
Денес 14:30HP Pavilion dv7 na delovi

HP Pavilion dv7 na delovi se sto vi treba isprakame po Kargo i Globko...


1 МКД
или предлог цена
Денес 14:30Acer Aspire E1 532 E1-532 na delovi

Acer Aspire E1 532 na delovi se sto vi treba isprakame po Kargo i Glo...


10 €
или предлог цена
Денес 14:29HP Mini 2133 -9' na delovi

HP Mini 2133 9' na delovi , prakame po kargo niz cela MK,


200 МКД
или предлог цена
Денес 14:29HP Compaq CQ56 na delovi

HP Compaq CQ56 na delovi se sto vi treba isprakame po Kargo i Globko ...


10 €
или предлог цена
Денес 14:29HP Pavilion dv7 6130ez

HP Pavilion dv7 6130ez so i7 procesor na delovi se sto vi treba ispra...


100 МКД
или предлог цена
Денес 14:29Dell Inspiron 9400 na delovi

Dell Inspiron 9400 na delovi se sto vi treba isprakame po Kargo i Glo...


100 МКД
или предлог цена
Денес 14:29Asus K54C na delovi

Asus K54C na delovi se sto vi treba isprakame po Kargo Shirok asorti...


1 €
или предлог цена
Денес 14:29Laptop Lenovo ideapad 330s-15IKB

Se prodava laptop Lenovo ideapad 330s-15IKB so i5 procesor 8ma genera...


13.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
14.000 МКД
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 13:54OTKUPUVAM NOVI I POLOVNI LAPTOPOVI OTKUP NA LAPTOPI KUPUVAM

Otkup na laptopi Novi i polovni laptopi od site marki. Ispravni i ...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 13:43DEEL Latitude

Odlicno socuvan biznis klasa laptop sto drzat baterija 3+ saati DEL...


300 €
или предлог цена
Денес 13:33ASUS K52J ZA DELOVI EKSTRA CENI

SE PRODAVA LAPTOP ASUS K52J MATICNATA PLOCA E ISPRAVNA TESTIRANA B...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:01  НОВ ОГЛАС

Dell HP Fujitsu Lenovo

www.swisshop.mk SWISSHOP е место каде што можете да најдете голем ас...


5.690 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 13:00Asus X53SV, I3, 8 GB Ram, 2 X SSD, 2 X Garfiki

Се продава лаптоп ASUS со I3 процесор и 8ГБ Рам меморија има 2 ССД-а ...


9.800 МКД
или предлог цена
Денес 13:00  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 78

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам