Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
2752 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Продавам микробранова печка SHARP

Продавам микробранова печка SHARP во одлична состојба. Цена 1200 дена...


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 18:03Продавам апарат за печење пиперки (чушкопечник)

Продавам апарат за печење пиперки (чушкопечник) во одлична состојба. ...


800 МКД
или предлог цена
Денес 18:03Masina za sienje

Odlicna bez nikakva mana


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
Денес 18:00Gotvac pecka furna na parea

Prodavam gotvac na parea nov nekoristen vo kutija. Gotvi bez zejtin s...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 17:08Се продава шпорет Alfa plam

Се продава шпорет на дрва Alfa plam. Шпоретот не e многу користен и е...


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 16:45Susharaza alista

Favorit....odlicna, socuvana maksimalno so nadvoresen izduv na parea....


6.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.000 МКД
Денес 16:42Frizider zamrznuvac 510 litri

Zacuvan maksimalno Za informacii: 076639007 076639007 076639007


100 €
или предлог цена
Денес 15:38Masina za perenje i susenje BOSCH

Prodavam masina za perenje i susenje marka Bosch, motorot e ispraven,...


По Договор
или предлог цена
Денес 15:36Se prodava sporet na drva Radijator

Se prodava sporet na drva "Radijator", 25kw za parno, koristeno dve s...


По Договор
или предлог цена
Денес 15:32Замрзнувач

Се продава замрзнувач сандак од 380 литри мотор 8,5 со вентилатор со ...


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 15:26Gran Gaggia De Luxe espresso masina

Се продава одличен италијански кафемат за espresso Gran Gaggia De Lux...


6.500 МКД
или предлог цена
Денес 15:17Апарат за пуканки RUSSELL HOBBS 24630-56, 1200W

Се продава скоро нов Апарат за пуканки RUSSELL HOBBS 24630-56, 1200W....


999 МКД
или предлог цена
Денес 15:06  НОВ ОГЛАС

Парочистач Kärcher SC 4 EasyFix

* Тестовите покажаа дека со чистење на самото место од 30 секунди на ...


20.560 МКД
или предлог цена
Денес 14:30  НОВ ОГЛАС

Frizhider so staklo

Prodavam frizhider so staklo


1 €
или предлог цена
Денес 14:29Bosch masina za perenje alista neispravna

Se prodava Bosch masina za perenje 5kg so skrsen bubanj dr. se si fun...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:28Bojler za vo kujna

Niskomontazno, dobro socuvano bojlerce za vo kujna, mnogu malku koris...


1.200 €
или предлог цена
Денес 14:18Relna na plin Turska

Relnata gi zadovoluva site standardi ,za pecenje ekonomicna ine e mno...


1.500 €
или предлог цена
Денес 14:11  НОВ ОГЛАС

Prodavam dva sporeti vo ispravna sostojba

Se prodavaat dva sporeti vo celosna ispravna sostojba, za dvete extra...


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:08Батериски уред за чистење прозорци Karcher WV 2 Plus N *EU

Иновативното вшмукување на вода од новиот електричен уред за чист...


6.288 МКД
или предлог цена
Денес 14:07  НОВ ОГЛАС

ZASTEDETE PARI ZA PRASAK ZA PERENjE

Nemate potreba da kupuvate skapi prasaci za perenje na alista. Topka ...


300 МКД
или предлог цена
Денес 14:03Kärcher VC 5

Мала, но силна: Компактна правосмукалка на Kärcher за чистење без вр...


14.499 МКД
или предлог цена
Денес 13:57  НОВ ОГЛАС

BEKO фрижидер комбиниран A+ класа

Димензии 170x55 270 L Лиле 075298153


10.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:48Машина за сушење алишта

Машината е пуштена само еднаш , како нова .


9.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:44Правосмукалка на пареа Kärcher SV 7

Чистење со пареа, вшмукување и сушење во еден чекор – парната правосм...


54.750 МКД
или предлог цена
Денес 13:43  НОВ ОГЛАС

Enëlarëse Favorit / Mашина за миење садови Favorit

Shitet enëlarëse e markës Favorit. Enëlarësja është në gjendje të mir...


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:14  НОВ ОГЛАС

Jura impressa e 40

Se prodava Kafeaparat Jura, so sopstvena melnica, ispravna sostojba.


100 €
или предлог цена
Денес 13:00Gorenje vgradna masina za sadovi, машина за садови вградна

Prodavam ispravna celosno vgradna masina za sadovi Gorenje GVI 682 S1...


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Se prodava masina za susenje

Se prodava masina za susenje Beko


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00kafemati kvlitetni od Svajcarija

kafemati kvalitetni od Svajcarija,socuvani,cena po dogovor. ...


1 МКД
или предлог цена
Денес 12:55Power Juicer

Se prodava Power Juicer Jack La Lanne's kupen od Top shop so smetka ...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:53LEDOMAT SCOTSMAN ACM-45

Ledomatot e vo ispravna sostojba i raboti momentalno moze da se vidi ...


400 €
или предлог цена
Денес 12:21Kirby

Kirby pravosmukalka odlicno socuvana so site dodatoci . Kontakt na V...


200 €
или предлог цена
- 26 % Попуст
270 €
Денес 11:31KÄRCHER Машини за чистење за домашна употреба

Дали груба нечистотија, фина прашина или воден отпад, Kärcher секогаш...


6.350 МКД
или предлог цена
Денес 11:19Парочистач SC 2 Deluxe EasyFix

* Тестовите покажаа дека со чистење на самото место од 30 секунди на ...


12.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:19Циркулациона пумпа Cirkulaciona pumpa

Cirkulaciona pumpa za masina za sadovi. Nova


4.400 МКД
или предлог цена
Денес 11:17Mashini za perenje

Prodavam dve mashini za perenje


1 €
или предлог цена
Денес 11:13  НОВ ОГЛАС

usisivac samsung 1600 w

sacuvan ne mnogo koristen vo odlicna sostojba


1.800 МКД
или предлог цена
Денес 09:57PRODAZBA SERVIS ZAMENA ODKUP NA MASINI ZA SIENJE

PRODAZBA SERVIS ZAMENA ODKUP NA MASINI ZA SIENJE JADRANKA ANA DANICA ...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:37Se prodava Zenith classic 280v boljer

Se prodava Bolher Zenith classic 280v od 80 litri, boljerot e koriste...


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

Денес 09:32Se prodava nov neupotrebuvan Ariston

Se prodava nov neupotrebuvan Ariston boljer, izvaden od novoizgraden ...


4.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

Денес 09:32Страна 1 од 69

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам