Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
4027 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ГАРНИТУРИ ЗА СЕДЕЊЕ МОДЕЛ Г12 ПРОМОТИВНИ ЦЕНИ

ИЗРАБОТУВА ФЕНИКО2000-БОГДАНЦИ Гарнитурите се наменети за: тераси,ма...


1 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Дневна соба / Гарнитури за седење

Денес 07:56Промовирано

Se prodava retro garnitura za sedenje. Top sostojba!

Se prodavaat trosed, dvosed i dve fotelji vo retro stil. Garniturata ...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
650 €
Денес 20:33Komoda

Se prodava komoda so medijapanski vrati, korpus e bela iverka, dolzin...


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 20:16Klub masa bela boja kako nova Odlicna

Se prodava odlicna bela klub masa unikatna.


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

Денес 20:14Klub masa bela boja (Nova)

Klub masa bela boja, odlicna i nova so dimenzii 1.05 metar dolzina i ...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

Денес 20:14TROSED SO DVE FOTELJI

Prodavam trosed 230/160,se spusta, i dve fotelji koi se spustaat za s...


2 €
или предлог цена
Денес 19:29Дрвена тв комода

Се продава дрвена тв комода во одлична состојба.


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 19:28Kompletno restavrirana retro fotelja - ретро фотеља

Prodavam nova, voopsto ne koristena odkako e restavrirana, retro fote...


7.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Денес 19:17Garnitura za sedenje

Trosed, dvosed I fotelja


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

Денес 19:13Garnitura

Trosed na pustanje 2 fotelji taburetka joga za trosedot


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 18:58TROSED ISPRAVEN

TROSED


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 18:58Fotelja

2x fotelji se pustaat ....vo odlicna sostojba 077-719-399 077-719-...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 18:08Trosed, krevet

Trosed na spushtanje mnogu udoben za spijanje, eftino.


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 18:08  НОВ ОГЛАС

Фотелји на пуштање

Две фотелји на пуштање во одлична состојба малку користени


100 €
или предлог цена
Денес 17:45Trosed i dve fotelji

Se prodavaat koristeni trosed i dve fotelji. Trosedot se spusta.


3.000 €
или предлог цена
Денес 17:15  НОВ ОГЛАС

Dvosed i fotelja socuvani kako novi

Се продава двосед и фотеља, штоф во комбинација со метални рачки. Со...


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 17:12Se prodava Fotelja Fotela Фотеља

Se prodava Fotelja Fotela Фотеља


800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Денес 17:09Klub masa 170x100x46

Prodavam klub masa so dimenzii 170x100x46 Boja: bela/antracid Odlicna...


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Маси

Денес 17:08Odlicna garnitura

Se prodava odlicno socuvana garnitura, cenata e mnogu povolna.


7.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Денес 16:51Vitrina

Prodavam poloven namestaj regal,vitrina,trosed so dve fotelji,masa so...


1 €
или предлог цена
Денес 16:32Italijanski trosed

Prodavam dve fotelji i italijanski trosed so mehanizam za spienje izr...


80 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Троседи

Денес 16:29Комода

Комода 1.65 - 46 црна иверка со жилав медијапан


5 МКД
или предлог цена
Денес 16:24Аголна гарнитура комода маса

Се продава аголна гарнитура 1. 90 - 2.53 клуб маса со се стакло1.20...


1 МКД
или предлог цена
Денес 16:23Аголна гарнитура

Аголна гарнитура петосед 1.9 0-2.53


5 МКД
или предлог цена
Денес 16:23Trosed dvosed fotelja/Тросед двосед фотеља

Se prodava polovna, no dobro socuvana garnitura so mehanizam za spust...


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 16:00Polici zidni

Prodavam 3 polici kupeni od Ikea, odlicno socuvani, 55cm.


700 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Останато

Денес 15:59Se prodava trosed Sipad

Se prodava trosed kupen od Sipad pred eden mesec, da ne recam nov. Se...


14.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Троседи

Денес 15:59Dvosed

Se prodava kozen dvosed 220x100cm kupen od Punkt mebel vo dobra sosto...


12.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Двоседи

Денес 15:49Garnitura za sedenje Simpo

Prodavam garnitura trojka: troset, dvoset i fotelja od Simpo.


1 €
или предлог цена
Денес 15:37Krevet klik-klak

Zacuvan krevet koristen 2 god Info na tel: 078234058


3.500 МКД
или предлог цена
Денес 15:17Се продаваат маси и столици

Масите се со димензии 75x67x110 и истите се железни ногари и дрвена п...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Дневна соба / Маси

Денес 15:11Sedmosed skoro nov,

Skoro nov sedmosed, skoro ne koristen , nikade ne e osteten, lezaj n...


120 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Денес 15:06Trosed, dvosed i fotelja

Prodavam komplet garnitura za sedenje, mnogu kvalitetna, samo stranic...


80 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Денес 14:56TAPACIRANJE NA SEKAKOV VID NA MEBEL

KVALITETNO BRZO I EFTINO TAPACIRANJE NA SEKAKOV VID NA MEBEL PO NAJP...


1 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

Денес 14:42PROEKTIRANJE I IZRABOTKA NA MEBEL ZA DNEVNI SOBI

-PROEKTIRANJE I IZRABOTKA NA MEBEL ZA DNEVNA SOBA ( KOMODI,KLUB MASI,...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

Денес 14:40Regal Vitrina

240x 220x45sm Ekstra cena ......po dogovor 077-719-399


1 €
или предлог цена
Денес 14:39  НОВ ОГЛАС

NOVA AGOLNA GARNITURA "BRISEL" - KRISTINA DAMIL +GARANCIJA

Продавам нова некористена аголна гарнитура модел "БРИСЕЛ" изработена ...


650 €
или предлог цена
Денес 14:30Двосед

Се продава се спушта како кревет


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:26Se prodava garnitura za sedenje

Se prodava garnitura mnogu malku upotrebuvana, skoro nova, so mehaniz...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Денес 14:12  НОВ ОГЛАС

Trosed i dvosed

Dvosedot i trosedot se vo stabilna sostojba. Moze predlozi za cena.


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Троседи

Денес 14:04Стилизирана софа

Продавам стилизирана, најмодерна софа. Производ на Симпо. Должина 140...


6.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:55Страна 1 од 101

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам