Цела Македонија
                   
8543 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава нива и овошен насад

Се продава нива и овошен насад на самиот пат во с. Долна Бошава. ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

10 јун 22:25Промовирано

OVOSTARNIK GORNO SADOVO 4000M2

PRODAVAM OVOSTARNIK VO GORNO SADOVO, OD RAZLICEN TIP NA OVOSNI DRVJA....


8.500 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Plac industriska zona idealen za magacin

Се продава градежно земјиште идеалено за магацин и било каков друг би...


30 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Промовирано

Plac od 3,5 dekari vo urbanisticka zona

Se prodava parcela broj 2247 od 3,5 dekari vo urbanisticka zona vo bl...


4 €
или предлог цена
Денес 19:56Се продава плац од 769 м2

Се продава плац во Волково на мирна локација,се наоѓа после железничк...


25 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 19:44Se izdava Karaorman Gevgelija

Se izdava za se....210m2 pokrieñ brisen prostor so plac 2200m2


210 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Денес 19:26СЕ ПРОДАВА УРБАНИЗИРАН ПЛАЦ ОД 15000 М2

СЕ ПРОДАВА ИЛИ ИЗДАВА ПОД НАЕМ УРБАНИЗИРАН ПЛАЦ ОД 15000 М2 ВО ИНДУСТ...


15 €
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

Денес 19:23Se prodava plac/niva

Placot se prodava vkluchitelno so sosedniot plac shto gi pravi pogodn...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

Денес 19:18Plac do novata bolnica (Drzavna bolnica) vo Skopje

Prodavam plac od 800 m2 so voda,struja i montazna baraka pustena za l...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 19:11Prodavam atraktiven plac so objekt

Prodavam plac od 800 m2 so voda,struja i montazna baraka pustena za l...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 19:11Niva na patot Bosilovo - Turnovo

Se prodava niva od 2546 kvadratni metri koja se naoga na regionalnio...


5 €
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

Денес 19:00Плац Стопански двор ОБИКОЛНИЦА Plac Stopanski Dvor OBIKOLNIC

Nad kluckata.


48 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 18:59Se prodava Plac

Se prodava plac za vilendica i dr vo Omorani do placot mine struja,te...


1 €
или предлог цена
Чашка / Велес

Плацеви и Ниви

Денес 18:51prodavam poveke parcelivo s govrlevo

prodavam poveke parceli vo s govrlevo doasvalten pat tel 076478089


12 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 18:43Се продава плац

Се продава плац погоден за градба на добра локација на 2.5 км од цент...


30 €
или предлог цена
Денес 18:42Нива и Зграда

К.П 941. дел 1. класа 3. површина 4800 м² 071 494 574


6.000 €
или предлог цена
Лозово / Свети Николе

Плацеви и Ниви

Денес 18:41Se prodava Lojze Merlot 2150 m2

Se prodava Lozje Merlot 2150 m2 pod sistem za navodnuvanje,na kuriisk...


1.900 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

Денес 18:29Плацеви за градба во Мал Париз Битола

Продавам градежнa парцелa КП10553 КО Битола 5 во населба Мал Париз Б...


25 €
или предлог цена
Денес 18:20Се продава плац со куќа и лозје

Се продава плац со куќа и лозје, легализирано чисти документи со отку...


32.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 18:15Plac so imoten list vo K.Jabuka-Volkovo

Placot se naogja na mirno mesto ,idealen za kukja ,vodovod ,kanalizac...


40 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 18:14ЛОЗЈЕ ВО ОВЧКА РЕКА ШЕСТ ДЕКАРИ - СМЕДЕРЕВКА

Продавам лозје од сортата смедеревка , (5) пет декари и еден (1)декар...


2.990 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 18:11Prodavam niva vo blizina na bazenot vo Kadino

Nivata se naoga do glavniot pat Kadino Miladinovci


20 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 18:05SE IZDAVA PLAC VO INDUSTRISKA ZONA NA SAMIOT PAT LISICE

Se izdava plac so objekt 100m2 i pomosen objekt 18m2 na samiot pat go...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 18:03Parcela kaj Carinata Bitola

Zemjodelsko zemjiste na 150m pred Carinata od desna strana ima prista...


3 €
или предлог цена
Денес 17:41Parcela

Parcela gradezno zemjiste vo koe mozi da gradite toa sto vas vi odgov...


1 МКД
или предлог цена
Денес 17:41Niva

Nivata se naogja vo novo selo ,debrca patot za belcishta ima mnogu do...


5 €
или предлог цена
Дебарца / Охрид

Плацеви и Ниви

Денес 17:36Plac vo Zlokukani na ul.Skupi

Se prodava plac pod Benzinska pumpa Top Trejd vo Zlokukani na ul.Skup...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 17:33Gradezen plac so struja voda Rakotinci 1640 m2

Se prodava plac 1640 m2 vo GRADEZNA zona vo Rakotinci so struja, voda...


43.900 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 17:27Plac so markici vo n,Prevalec

Se prodava plac na odlicna lokacija vo naselba Prevalec so povrsina o...


9 €
или предлог цена
Денес 17:23Se prodava Plac/Niva Vo Tromegja

Se prodava Plac / Niva vo Kumanovo / S.Tromega


27.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 17:08Gradezno zemjiste nasproti ,,Kromberg&Schubert,,

Itno se prodava gradezna parcela od 33000m2 nasprti fabrikata ,, Kro...


1 МКД
или предлог цена
Денес 17:02SE PRODAVA NIVA VO SOPISTE/ ПЛАЦ ВО СОПИШТЕ

Se prodava niva vo Sopiste, mesto Seliste pod soncev grad so pat, str...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 17:00SE PRODAVA NIVA VO SOPISTE

Se prodava niva vo sopsite -- mesto : Bel krst ( nad Cementarnica usj...


По Договор
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 17:00SE PRODAVA NIVA VO SOPISTE

Se prodava niva vo sopsite -- Mesto : Bel krst ( nad Cementarnica us...


По Договор
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 17:00SE PRODAVA NIVA VO SELO GOVRLEVO

Se prodava niva vo selo Govrlevo Mesto: Strazhiste Katastarski broj...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 17:00ATRAKTIVEN PLAC VO PRIPOR

placot e na odlicna lokacija samo da se gradi drugo se e sredeno odma...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 17:00SE PRODAVA NIVA VO SOPISTE

Se prodava niva vo Sopiste, mesto Seliste pod soncev grad so pat, str...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 17:00Kupuvam nivi vo turnovo

Kupuvam nivi vo selo turnovo nasprema selo ilovica.cena 500 evra od d...


500 €
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

Денес 16:58Plac/Parcela/Плац/Парцела

Се продава градежна парцела во стариот дел на градот, на улица "Битол...


41.000 €
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

Денес 16:56Se prodava niva/plac

Se prodava gradezen plac/parcela, vo atarot na s.Kuklis, potocno na s...


14 €
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

Денес 16:56Продажба на 6 плаца од 500м2

Се продаваат плацеви за индивидуално домување со квадратура од 500м2 ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 16:56Продавам земјоделско земјиште на поволна локација

Се продава нива 8000м2 по должината на патниот правец Кавадарци- Воз...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 16:56Plac vo strumica

Se prodava plac pozadi luk oil na patot strumica-dabile.placot e urba...


31.000 €
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

Денес 16:56Страна 1 од 214

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам