Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
0 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се издава ЕКСКЛУЗИВЕН ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

-локација Скопје- Центар, ул.Наум Наумовски Борче бр.50(раскрсница со...


750 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

16 јун 18:53Промовирано

Se izdava

Se izdava deloven prostor za poveke nameni, so 2 wc-inja voda struja ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Магацини

Денес 13:00Промовирано

IZDAVAM MAGACIN VO CENTO 230M2

OBJEKTOT SE NAOGA VEDNAS DO MAKOIL BENZINSKATA STANICA VO CENTO.


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

01 јун 13:54Промовирано

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам