Цела Македонија
                           
7765 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Vila vo Star Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava Vila vo...


55.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

18 јун 13:11Промовирано

Kukja na Jurija 16000e

Se prodava kukja na jurija na ulica stojan buridan br 8 .. kukjata e...


16.500 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

19 јун 17:00Промовирано

Куќа во центарот на градот

Се продава куќа во центарот на градот, со основа од 100 м2, приземје ...


10 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

03 окт 10:41Промовирано

Prodavam kukja vo karpos 1

Debar maalo, karpos 1 (pozadi BUGATI sproti hotel Monako) ul.Bedzih...


327.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 20:57Dvo semejna kuka

Se prodava dvo semejna kuka so poedinecna povrsina 240 i 155 m². Cel...


265.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Денес 20:54Се продава куќа во село Јанковец ПОВОЛНО

Се продава куќа во село Јанковец. Куќата е на 2 спрата : 1 спрат - ...


По Договор
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

Денес 19:52Se prodvat 2 kuci u eden dvor Saraj

Se prodavt 2 kuci u eden dvor u saraj kaj starata dzamia 300m2 so i...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Денес 19:41Kuca vo saraj

Se prodava kuca vo saraj kaj starata camia Podrum, 2 sprata i krovot...


86.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Денес 19:41Se prodava vikendicka vo Avtokamp Krani

Se prodava mala vikendicka vo Avtokamp Krani, nova gradba, nadvoresno...


2.800 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

Денес 19:31Iznajmuvam vila na kalin kamen na 1500 m-palanka

Vilata e na 1500 m nadm visina pod ezeroto vo borova suma, ubava pri...


1.500 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

Денес 19:21Dvospratna kukja na top lokacija

Se prodava dvospratna kukja vo cair, na top lokacija karsi kebapcilni...


110.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
115.000 €
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

Денес 19:13Se prodavaat dve kukji , pogodni za izgradba so P+2 markici

Ednata kukja e so povrsina na gradezna parcela od 102,6 M2, a povrsin...


36.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 18:58Se Prodava Kukjata

Se Prodava Kukjata poveke info na brojot Whatsapp +491630329976 Stavr...


40.000 €
или предлог цена
Зелениково / Скопје

Куќи / Вили

Денес 18:57  НОВ ОГЛАС

se prodava trospratna kukja vo Vizbegovo

dva vleza od glavna ulica,vo sklop na kukjata deloven objekt so magac...


111.111.111 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Денес 18:23Kuka vo karbinci

Kuka vo karbinci.


1 €
или предлог цена
Денес 18:21Prodavam kuka vo n.m Kadino ima struja i voda i dvor od 2000

Kukata se naoga na 30 metri od glavniot pat


80.000 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Куќи / Вили

Денес 18:05Продавам куќа во центар на Нас. Драчево

Во строг центар на Населба Драчево во близина на 50 м. од амбуланта и...


56.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 17:49СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО НЕГОТИНО

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО НЕГОТИНО ВО НАСЕЛБА АНТИГОНА СО 113 m2 КУЌАТА И ДВ...


1 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

Денес 17:49KUKA NA RID

SE PRODAVA KUKA NA RID VEDNAS VSELIVA SO DVORNO MESTO NA 2 SPRATA 4 S...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 17:47SE IZDAVA CEL SPRAT do CENTAR

Se izdava sprat vo blizina na Centar(5min). Spratot ima svoja kujna,...


130 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 17:44Се продава нова куќа во н. Илинден 184 m2

Се продава нова куќа во населба Илинден, со вкупна површина од 184 м2...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Куќи / Вили

Денес 17:43Se prodava kukja na ul. Debarska (na branata)

poveke informacii na tel 076606971


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
15 €
Битола

Куќи / Вили

Денес 17:39Продавам Куќа и Плац во С. Орман. Ѓ.Петров,Скопје

Продавам Куќа од 90м2 со Плац од 920м2 во село Орман-Скопје. Ќуќата ...


35.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Денес 17:35Куќа kuka

Se prodava kuka, so cist imoten list, informaci na 070-970-332 PETRE


1 МКД
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

Денес 17:34Kupuvam kukja 2 sprata centar

Kupuvam kukja za renoviranje do 40000 evra


39.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 17:11SE PRODAVA STARA KUKA KAJ KIRIL I METODIJ

Се продава стара куќа (веднаш вселива) позади училиштето Кирил и Мето...


7.650 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
7.950 €
Велес

Куќи / Вили

Денес 17:02Izdavam kukja vo strogiot centar na Kavadarci

Се продава спрат од куќа во центарот на Кавадарци спроти О.У Димката ...


100 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Денес 16:56Се продава куќа на Јурија - Велес

Куќа со 3 плочи, голем подрум и бунар во дворот. ***Моб. 075 340 09...


20 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Денес 16:48Се продава целосно опремена вила во Стар Дојран за комерција

Вилата е лоцирана на улица Никола Карев бб. во непосредна близина на ...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

Денес 16:42Prodavam kuka vo Butel 2 odlicna lokacija

Butel2- Butel 2 Odlicna lokacija na glavna ulica! Cisti imotni list...


119.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Денес 16:36Prodavam kuka vo naselba Gazi Baba

Продавам куќа во населбата Гази Баба, веднаш до шумата.


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

Денес 16:32Kuka naselba Lisice

Kukata se naoga vo naselbata Lisice vo blizina na trgovskiot. Doku...


80.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

Денес 16:26SE PRODAVA KUKA KARABINA VO N.JAKA OD 310m2

Se prodava karabina vo n.Jaka ILINDEN So dvorna povrsina od 436m2 P...


55.000 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Куќи / Вили

Денес 16:08Купивам куќа

Купувам куќа во област од трговски до пошта, со можност и кај ОУ Васи...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Денес 15:59Се продава куќа

Се продава куќа без никакви вложувања во неа. Куќата е со алумински в...


58.900 €
или предлог цена
Денес 15:58СЕ ПРОДАВА ГРАД. ЗЕМЈИШТЕ ВО СТРОГ ЦЕНТАР ВО СКОПЈЕ

Се продава градежно земјиште во КО Центар 1 кое се наоѓа на КП11808 к...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Денес 15:52Kujca

Prodavam kujca nova gradba Mnogu cvrsta gradba. Na dva sprata plus...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 15:47SE IZDAVAAT DVA APARTMANI

Se izdavaat dva opremeni apartmani vo naselba Raca


1.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 15:46Vednash vseliva kukja

Se prodava 2 kukji vo edno dvorno mesto 1. Kukja na 2 sprata plus ta...


1 €
или предлог цена
Кочани

Куќи / Вили

Денес 15:44Se prodava kuka vo Butel 1

Se prodava kukja vo Butel 1, so povrsina 150m2 (plac 340m2). Parno gr...


115.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Денес 15:37Куќа во Прилеп - целосно реновирана и наместена

Се продава куќа во Прилеп, во централното гратско подрачје, целосно р...


68.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 15:33se prodava kuka

se prodava nova,vednas vseliva kuka na atraktivno mesto vo kocani..ku...


1 €
или предлог цена
Кочани

Куќи / Вили

Денес 15:28Куќа населба Тризла, ул. Беровска

Се продава куќа на 2 спрата, со PVC дограма во дел од собите и Соларн...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 15:27Страна 1 од 195

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам