Подкатегорија:
                   
293 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ХАУС МАЈСТОР

ВРШАМ МАЛИ КУЌНИ ПОПРАВКИ -ПРЕКИНУВАЧИ,ШТЕКЕРИ,ФАСОНКИ,УТИКАЧ -МОНТ...


1 €
или предлог цена
Денес 08:28Промовирано

Водоводџија водоинсталатер vodoinstalater

Rabotam i popravam sve od vodovod i odvod, se kakvi defekti sanitarii...


2 €
или предлог цена
18 јун 06:55Промовирано

SERVIS ZA AMORTIZERI-VILUSKI,RAMENJA,SPONI,CAURI,DISKOVI

NOVO!!! NOVO!!! NOVO!!! SERVISOT AMORTIZER VO KISELA VODA E OVLASTEN ...


По Договор
или предлог цена
21 јун 11:16Промовирано

CO2, TIG(AC/DC) APARATI SERVIS POPRAVKA

Поправам секаков вид CO2 и TIG апарати трансформаторски и инвертери к...


Денес 17:20masinsko vodeno cistenje kanalizacija

masinsko vodeno otpusuvanje pod visok pritisok na kanalizacija proekt...


1 МКД
или предлог цена
Денес 16:30OTPUSUVANJE NA SEKAKOV VID ODVODI

Сервис за отпушување секаков вид на одводи, со цистерна под притисок ...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:00Popravka, proektiranje na avtomatika,PLC masini i procesi

Popravka, servis i proektiranje na PLC i avtomatika od masini i proce...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:21Servisiranje montaza industriska elektronika avtomatika

Elektro inziner nudi kompletno odrzuvanje, servisiranje, proektiranje...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:20Сервис и поправка на електрични вилушкари и возила

Електроинжинер електоничар врши сервис и поправка на електрични виљуш...


1 €
или предлог цена
Денес 14:20Haus majstor

Promena na plafonjerki,sijalici,stekeri,utikaci,povrzuvanje na novi a...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:38  НОВ ОГЛАС

SERVIS NA PVC STOLARIJA

servis na pvc stolarija.servis od tipot na nedovolno diktuvanje kako ...


1 МКД
или предлог цена
Денес 12:59ХАУС МАЈСТОР

ВРШАМ МАЛИ КУЌНИ ПОПРАВКИ -ПРЕКИНУВАЧИ,ШТЕКЕРИ,ФАСОНКИ,УТИКАЧ -МОНТ...


1 €
или предлог цена
Денес 08:28KLIMA-SERVIS

BIDEJKI IDAT TOPLI DENOVI-TUKA SME ZA VAS I ZA VASIOT AVTOMOBIL VRSI...


700 МКД
или предлог цена
Денес 08:22vodovod vodovodzija vodoinstalater

vodovodzija i elektricar izveduva nova i poprava stara vodovodna i el...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:32поправка на гузерици од стари нови

Примам и праќам по карго гаранција за сработеното


1 €
или предлог цена
Вчера 21:28profesionalen servis za kafemati

Prodazba i Profesionalen Servis za kafemati od site svetski marki.brz...


1 €
или предлог цена
Вчера 17:58Servisiram Satelitski anteni,sistemi,resiveri,motori...

Servisiram Satelitski anteni,sistemi,resiveri,motori... odrzuvanje,m...


599 МКД
или предлог цена
Вчера 11:46Popravki i korekcii na PVC prozori i vrati.

Vrsime popravki i korekciji na sekakov vid na plasticni pvc prozori i...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 10:09SERVIS NA MASINI ZA SIENJE

.


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:33haus majstor..se za i okolu vasiot dom deloven prostor

Rabotime UNIVERZALNO sekakvi sitni sanacii popravki i odrzuvanje na...


1 €
или предлог цена
Вчера 08:26solarno

ako vi e potrebno eftino greenje javete se ke se dogovorime za site p...


1 €
или предлог цена
Вчера 07:53parno

vrsam izvedba i odrzuvanje na parno greenje, so site vidovi na energe...


По Договор
или предлог цена
Вчера 07:53Majstor za vodovod

Vrsam sekakov vid na instalacija na vodovod, izrabotka na kanalizacij...


1 €
или предлог цена
Вчера 07:53ОДЗАТНУВАЊЕ ОДПУШУВАЊЕ на канализација Машински

Одзатнување и чистење на одводни линии од ф50-ф250, машински под висо...


3.000 МКД
или предлог цена
21 јун 23:54PILI VIDIJA -OSTRENJE I ODRZUVANJE

Професионално острење ВИДИЈА ПИЛИ сите врсти и големини и тоа за др...


1 МКД
или предлог цена
21 јун 22:52Elektricar

Elektricar so nad 30 godisno iskustvo. - Izrabotuvam Avtomatiki za h...


1 МКД
или предлог цена
21 јун 20:27Хаус мајстор

Професионална изведба, реновирање и одржување на електрични и водовод...


300 МКД
или предлог цена
21 јун 14:41SERVIS ZA KLIMA - MONTAZA DEMONTAZA REZERVNI DELOVI

СЕРВИС ЗА КЛИМИ - МОНТАЖА НА КЛИМА - ДЕМОНТАЖА НА КЛИМА - РЕЗЕРВНИ...


1.000 МКД
или предлог цена
21 јун 13:55Vodoinstalater - "Vodoelement"

-Monataza na soncevi kolektori 150 , 200 ,250 , 300 litri - Montaza...


По Договор
или предлог цена
21 јун 12:31Vodovod odvod vodoinstalater

Popravki od vodovod so plastika I so pocinkuvani cevki. odvod. Mesten...


1 €
или предлог цена
21 јун 08:36Elektricar na povik

Vrsime sekakov vid na elektricarski uslugi kako postavuvanje na nova ...


11 €
или предлог цена
21 јун 08:19elektricar na povik

iskusen elektricar vrsi sekakov vid na popravka na elektricna instala...


1 €
или предлог цена
21 јун 08:18ELEKTRICAR

iskusen elektricar vrsi instaliranje na novi instalacii so validen do...


1 €
или предлог цена
21 јун 08:18Водоинсталатер водоводџија вода во одвод

Све за водовод и одвод со поцинкувани и пластични цевки.одзатнувам од...


100 МКД
или предлог цена
21 јун 08:00Vodoinstalater hausmajstor водоинсталатер

Popravam sekakov vid na defekti vodovod I odvodni.montiram sanitarija...


1 €
или предлог цена
21 јун 08:00SERVIS I ODRZUVANJE NA VELOSIPEDI

Velosiped servis=ZOKI=lociran vo nas.LIsice(pozadi benziska pumpa na ...


По Договор
или предлог цена
21 јун 07:22folija lepenje,фолија лепење

фолија лепенје ,секаков вид на фолија,на секаков вид материјал


1 €
или предлог цена
20 јун 15:12Ureduvanje na dvor

Ureduvanje na dvorovi, sadenje treva, borcinja, cveke i drugo. Cena p...


1 €
или предлог цена
20 јун 09:07vodovod odvod vodovodzija

Popravam i rabotam site vidovi na vodovod i sanitarija otpusuvam kana...


10 МКД
или предлог цена
20 јун 08:47Montaza, servisiranje i cistenje na klima uredi

Montaza, servisiranje i hemisko citenje na site vidovi na klima uredi...


100 МКД
или предлог цена
19 јун 17:41Vodovod vodovodzija vodoinstalater odzatnuvanje

Se vo vrska so vodovod, odvod I elektrika; popravka na sporeti, cist...


1 €
или предлог цена
19 јун 15:08UREDUVANJE DVOROVI

UREDUVANJE I ODRZUVANJE NA DVOROVI PO NAJNISKI CENI


1 €
или предлог цена
19 јун 13:53Hausmajstor

Hausmajstor so dolgogodisno iskustvo od bravarija,elektrika,vodovod,i...


123 МКД
или предлог цена
19 јун 09:00Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам