201 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Jatka bel lesnik

Се продаваат јатки бел македонски лешник! Праќаме и по карго! Лешни...


500 МКД
или предлог цена
Денес 13:26Badem jatka

Се продаваат јатки непечен бадем. Одличен квалитет и вкус. Праќам...


480 МКД
или предлог цена
Денес 13:25Orevi

Se prodavaat orevi. Cena povolna


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Kикирики, Oреви, бадеми, лешници

Вчера 06:45Lesnik Lesnici Лешник Лешници

Lesnici krseni 2020godina berba.


400 МКД
или предлог цена
20 јун 19:40OREVI !!!!

Prodavam jatki orevi.


450 МКД
или предлог цена
20 јун 08:05Машина за чистење лешник

Капацитет 500 кгр/час, напојување монофазна мотор 2,2 kw, Цена: 1....


1.900 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Kикирики, Oреви, бадеми, лешници

20 јун 06:52Lesnik, Lesnici

Se prodavaat lesnici so odlicen kvalitet.Cena po dogovor ograniceni k...


По Договор
или предлог цена
19 јун 00:27AVTOMATI ZA PUKANKI

LICNA IZRABOTKA NA NOVI NEUPOTREBUVANI AVTOMATI ZA PUKANKI EDNODELNI ...


13.000 МКД
или предлог цена
17 јун 09:53Lesnici berba 2020

Se prodavaat lesnici prva klasa berba 2020


200 МКД
или предлог цена
15 јун 08:43Otkup na Orevi

Otkup na Ne krsen Orev cena po dogovor za poveke info inbox ili 07591...


По Договор
или предлог цена
15 јун 00:19Se prodavaat Orevi

Se prodavaat Za povekje info na brojot 078/813/635


80 МКД
или предлог цена
07 јун 18:18Prodavam jatki od orevi

Prodavam jatki beli i kafeni,planinski i makedonski nagolemo


1 МКД
или предлог цена
07 јун 16:18Lesnik / Лешник / Лешници / Lesnici

Prodavam lesnici,domasni. Krseni 500 den. Nekrseni 200 den.


200 МКД
или предлог цена
05 јун 09:05Lesnici jatka Лешници јатка

Се продаваат 20кг.исчистени лешници во јатка од сопствено производств...


450 МКД
или предлог цена
04 јун 13:45Prodavam OREVI

Продавам чистени ореви во јатка. Прва класа. Цена 450 ден. од килог...


450 МКД
или предлог цена
01 јун 13:56Мелница за јаткасти плодови, лев и десен начин на ракување

Продавам една рачна мелница за јаткасти плодови, марка MOULI GRATER,...


300 МКД
или предлог цена
31 мај 09:35Лешник, лешници

Лешници органски во лушпа или исчистени (јатка), Македонски со врвен ...


180 МКД
или предлог цена
30 мај 22:12Prodavam OREVI

Продавам чистени ореви во јатка. Прва класа. Цена 450 ден. од килогра...


450 МКД
или предлог цена
30 мај 10:53Продавам ОРЕВИ

Продавам чистени ореви во јатка. Прва класа. Цена 450 ден. од килог...


450 МКД
или предлог цена
24 мај 12:51ЛЕШНИЦИ ОРГАНСКИ 100% LESNICI ORGANSKI & Organic Hazelnuts

Organic Hazelnuts MACEDONIA Лешници органски во лушпа или исчистени ...


600 МКД
или предлог цена
23 мај 21:23LESNICI KRSENJE I OBRABOTKA - ЛЕШНИЦИ КРШЕЊЕ И ОБРАБОТКА

VRSIME KALIBRIRANJE I KRSENJE NA LESNICI, ODVOJUVANJE NA LUSPA OD JAT...


35 МКД
или предлог цена
23 мај 21:23LESNICI ORGANSKI ЛЕШНИЦИ ОРГАНСКИ

Лешници органски во лушпа или исчистени - јатка - Македонски со врвен...


600 МКД
или предлог цена
23 мај 21:22LESNICI ORGANSKI ЛЕШНИЦИ ОРГАНСКИ

Лешници органски во лушпа или исчистени - јатка - Македонски со врвен...


450 МКД
или предлог цена
23 мај 21:22Prodavam orev

Prodavam lanska berba na orev Ne krseni toptan tri vreki


150 €
или предлог цена
23 мај 08:40Продавам ОРЕВИ

Продавам чистени ореви во јатка. Прва класа. Цена 450 ден. од килогра...


450 МКД
или предлог цена
22 мај 18:51Чистени ореви на кило

Се продаваат на кило


300 МКД
или предлог цена
18 мај 10:54Se prodavat Orevi

Orevi vo vrekja od 10kg IMAME I LUPENI za poveke info : 070 273 69...


По Договор
или предлог цена
14 мај 19:54PRODAVAM LESHNICI

prodavam domashni leshnici nekrsheni berba 2020 cena po dogovor


1 МКД
или предлог цена
03 мај 23:47Se Prodavaat Jatki 400 denari Za 1 Kg

Se prodavat jatki 400 denari za eden kilogram Informacii na telefon...


400 €
или предлог цена
27 апр 12:37OREVI

Se prodavat orevi prva klasa imame i KRSENI i ne KRSENI za poveke inf...


90 МКД
или предлог цена
20 апр 15:23LESNIK

Se prodava lesnik vo pogolema kolicina


1.111 €
или предлог цена
20 апр 10:53SLANUTOK - NAUT (zaliha 22ton.)

ocisten (selektiran) pakuvan vo abalaza po 50kg.


1 €
или предлог цена
18 апр 22:31Otkup na Oresi Orevi

Ne krsen Orev cena po dogovor za poveke info inbox ili 075917609 Ponu...


По Договор
или предлог цена
13 апр 13:03Otkup na Orev

Ne krsen Orev cena po dogovor za poveke info inbox ili 075293968 Ponu...


По Договор
или предлог цена
10 апр 18:21OREVI ORASI

Cisteni


1 €
или предлог цена
08 апр 20:02Prodavam Orevi ekstra

ovogodisni Okolu 20 -25 kg


110 МКД
или предлог цена
07 апр 18:48Krsenje na LESNICI !!! (Кршење на лешници).

Вршам кршење на лешници и веење . ЦЕНА: 20ден од КГ. Информации и...


20 МКД
или предлог цена
31 мар 17:10Orevi/Arra 100%BIO 500 den za 1 kg

Orevite se 100%BIO od suma Arrat jan 100%BIO nga Mali


450 МКД
или предлог цена
Врапчиште / Гостивар

Kикирики, Oреви, бадеми, лешници

30 мар 23:40Sadnici lesnici

Sadnici lesnici so dobar korenov sistem


60 МКД
или предлог цена
21 мар 19:40Lesnik, lesnici

Лешници органски во лушпа или исчистени (јатка), Македонски со врвен ...


400 МКД
или предлог цена
21 мар 19:38Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам