Цела Македонија
                   
195 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Telefoni

telefoni vo ispravna sostojba tel br. 070/228-419 Angel


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:04SINGER masina za sienje

Masinata e mnogu dobro zacuvana,se e originalno se funkcionira rabot...


200 €
или предлог цена
28 јул 14:03Gramofoni

cena po dogovor.


1 МКД
или предлог цена
28 јул 09:05RANEC DEBELO PLATNO TAKTICKI ORIGINAL KAKO NOV POG.SLIKI.OGL

PRODAVAM PREUBAV TAKTICKI VOEN RANEC KAKO NOV DEBELO PLATNO KVALITET ...


По Договор
или предлог цена
27 јул 21:55RADIO PRIEMNIK SO MOTOROLA POG.OGLAS SLIKI

SE PRODAVA RETRO VINTAGE RADIO PRIMNIK SO MOTOROLA I FREKFENCIO , POD...


По Договор
или предлог цена
27 јул 21:36MORZEOVA AZBUKA VOJNICKA OPREMA POG.OGLAS SLIKI

PRODAVAM LICNA SOPSTVENOST OD NASLEDSTVO ZA LUBITELI I KOLEKCIONERI N...


По Договор
или предлог цена
27 јул 21:32SE PRODAVA UNIVERZALEN ALAT

SE PRODAVA UNIVERZALEN ALAT


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.300 €
27 јул 16:59Katanci,toaletno ogledalo,marles ormar

Odlicni socuvani ceni po dogovor


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Технологија и опрема

27 јул 00:02Gramafonski ploci

zdravi gramofonski ploci 100 den. parce , poveke informacii barajte...


100 МКД
или предлог цена
26 јул 18:59Canon ,Casio, Gavaoa Kalkulator Digitroni

Canon palmtronic LD-81 JAPAN 25e Gavao electronic calkulatorGA8812 ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Технологија и опрема

26 јул 14:48Foto aparati kodak

Regula picca c Germanny 50e KODAK 50e MINOLTA JAPAN 8190587/84god....


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Технологија и опрема

26 јул 13:54Se prodava nov aparat Diamond Selector II za diamanti

Se prodava aparat Diamond Selector II za proverka na skapoceni kamenj...


1.300 МКД
или предлог цена
25 јул 21:28GRAMOFON

prodavam gramofon postar na struja,neznam koja godina e.


4.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Технологија и опрема

25 јул 10:47Detektor

Terminator PULSE HUNTER - poveke info na linkot podolu - domet 1. 5m ...


400 €
или предлог цена
Чешиново / Кочани

Технологија и опрема

25 јул 03:48Metal detector Gold detector Tragac za zlato nakit metali

Terminator PULSE HUNTER - poveke info na linkot podolu - domet 1. 5m ...


400 €
или предлог цена
25 јул 03:48Detektor

Продавам нов не користен метал детектор.


15.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Технологија и опрема

24 јул 22:05Kino proektor od 1979

Se prodava zaedno so site dodatoci i ima nekolku filmovi so nego.


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Технологија и опрема

24 јул 16:43Televizor Ei Nis, RR 865

Prv seriski TV vo ovoj del na Evropa, proizveden 1962g. Antikvitet


2.500 МКД
или предлог цена
24 јул 10:52Nova nekoristena masina za pisuvanje so kufer,latinica

Нова, некористена машина за пишување латиница комплет со куферче. .Ц...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Технологија и опрема

23 јул 22:48Четири апарати, два блица и една торбица

Cetiri aparariPractica, Zenit, Kodak i Agat. Socuvani, site ispravni...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Технологија и опрема

23 јул 10:58Machina za ostrenje na zileti

Machina za ostrenje na zileti,socuvana. Firma BAKONJ.


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Технологија и опрема

23 јул 08:54Gas Maska NE otvorena od JNA so torbica

Nova ne otvorena


2.500 МКД
или предлог цена
22 јул 20:29Vintage Radio,Radia 2 za 500 denari

Radiopriemnici Voshod i Dorota.


500 МКД
или предлог цена
22 јул 14:09Komplet ploci i gramofoni

Prodavam 2 gramofoni,edniot e neispraven,ne znam sto e,a drugiot treb...


310 €
или предлог цена
22 јул 10:15Fotoaparat Zorki 4

Zorki 4,ispraven,1972godina,za kolekcioneri


50 €
или предлог цена
19 јул 17:04Дигитрони

Се продаваат дигитроните од сликите. Дигитроните се во исправна сост...


1.600 МКД
или предлог цена
19 јул 10:10Gramofon Stereosuperfon

Gramofon koj e odlicno sacuvan,na lampi (mu fali edna 501) mnogu ret...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Технологија и опрема

18 јул 18:15Stara masina za sienje odlicno socuvana

Stara masina za sienje odlicno socuvana so postolje ispravna.


1 €
или предлог цена
15 јул 08:41RUSKI FRIZIDER ZIL MOSKVA ISPRAVEN

Eden od poubavite modeli na frizideri na svetsko nivo. Dizajn koj pl...


150 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Технологија и опрема

12 јул 19:01Se prodava aparat polaroid 635 odlicno socuvan

Se prodava aparat polaroid odlicno socuvan


50 €
или предлог цена
12 јул 08:40PRODAVAM FOTO APARATI SMENA I ZORKIN!

Prodavam foto aparati Zorkin 4, Kiev, Zenit, FED 3, Smena 8,6,4,2, is...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Технологија и опрема

12 јул 00:40MINI TELEVIZOR JUNOST-S-I

Prodavam mini Televizor Junost-S-I, vo dobra i ispravna sostojba. Cen...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Технологија и опрема

12 јул 00:40PRODAVAM TELEFONI-ANTIKVITETI!

Prodavam telefoni-antikviteti vo odlicna sostojba, Cena po dogovor. T...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Технологија и опрема

12 јул 00:39EPISODE GOLF CLUB час

наследство оригинален, антички часовник 071484313


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Технологија и опрема

11 јул 13:14Машина за шиење

Багат Јадранка, конзервирана, веднаш може да се работи


3.500 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Технологија и опрема

11 јул 08:53Star gramofon Emina i video za kaseti

Prodavam star gramofondrveni odlicno socuvan koi raboti perfektno , e...


2.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Технологија и опрема

11 јул 08:09Бакарни казани од 80 и 120 литри

Продавам бакарни казани со ногарки, неоштетени, калаисани, домашно /м...


110 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Технологија и опрема

10 јул 17:39Boombox Radio Kasetofon SANYO C35 od 1985/86 TOP SOSTOJBA!!

Radio Kasetofon Sanyo C35 sto datira od sredina na 80tite, EXTRA SOCU...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Технологија и опрема

10 јул 10:14Се продава одлично сочуван фотоапарат Exakta Varex IIa

Се продава одлично сочуван фотоапарат Exakta Varex IIa (VX IIa) 135 (...


4.000 МКД
или предлог цена
10 јул 06:25Masina za sienje stara 80 g.

Ispravna masina za sienje


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Технологија и опрема

09 јул 17:48Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам