Цела Македонија
                   
111 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

RAZNOVIDNI ANTIKVITETI OD CEL SVET

BARAM SORABOTKA SO ANTIKVARNICI


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Часовници

Вчера 18:58Isrka индустриски двостран саат 415mm

Isrka индустриски двостран саат 415mm Намена: аеродромски терминал...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Часовници

Вчера 06:57Се продава часовник „Charles Delon“ со 24 каратна позлата

Се продава оригинал часовник „Charles Delon“ со 24 каратна позлата.


1.900 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Часовници

29 јул 09:43Se prodava chasovnik Quartz, D&G, Charles Delon...

Се продаваат повеќе часовници, одлично сочувани: D&G, Charles Delon, ...


900 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Часовници

29 јул 09:43Drven casovnik na baterii

Drven casovnik na baterii 15 x 23 cm Funkcionalen


1.200 МКД
или предлог цена
Струмица

Часовници

27 јул 19:38Кутии од џебни часовници

Две од кутиите били посребрени, а една позлатена.


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Часовници

26 јул 15:42Руски рачни часовници

1.,, Зарја,, - исправен 2.,,Чајка,, - не е проверен


600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Часовници

26 јул 09:35Ruski casvnik

Ruski casovnik mislam e model Start so 16 kamcina Nema staklo i remc...


3 МКД
или предлог цена
Кичево

Часовници

26 јул 08:20WWINTAGE CASOVNIK KIENZLE 7 jewels - germany

Kienzle Boutique vintage 1960 god. STAR ZENSKI CASOVNIK KIENZLE BO...


300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Часовници

23 јул 11:13Ziden saat

Ruski sssr 1970 godina antikvitet. Mnogu redok model. Znaci se raboti...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Часовници

22 јул 07:51kupuvam stari casovnici- otkup na casovnici

Kupuvam stari casovnici: -racni -dzebni -zidni ponudi so sliki ...


666 €
или предлог цена
Струга

Часовници

19 јул 21:46Vintage POLARIS wall clock 15 day

Se prodava casovnik Polaris 15 day model 1970 godina dobro socuvan, p...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Часовници

17 јул 19:20Часовник

Се продаваат два часовници со ликот на Исус и Богородица. Часовницит...


1.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Часовници

11 јул 14:52casovniki antik od germany

casovniki , whatsapp: ‪+49 160 5628572‬


12.345 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Часовници

05 јул 01:02Часовник изработен од дрво

Часовникот работи на батерија и е изработен од дрво


1.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Часовници

03 јул 19:51WINTAGE MEHANIZAM ZA CASOVNIK 23 jewels

STAR -WINTAGE CASOVNIK MEHANIZAM - CASOVNIK KOMPLETEN BEZ KAPACI I...


300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Часовници

02 јул 10:31Budilnik i radio

Star casovnik budilnik i radio vo odlicna sostojba


3.600 МКД
или предлог цена
Битола

Часовници

02 јул 01:12Prim 17 jewels

Chasovnikot e vo super sostojba mashina 17 rubini Pozlatena kasa mo...


300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Часовници

01 јул 22:48Prodavam anticki dziden casovnik

Prodavam casovnik od racna izrabotka, kvalitetno drvo so visok sjaj, ...


11.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Часовници

29 јун 23:23Механички часовник

Механички часовник INSA,не е во исправна состојба


300 МКД
или предлог цена
Велес

Часовници

25 јун 19:24ORDEN SREBREN VENEC

ORDEN SREBREN VENEC sose kutija i odlikuvajne komplet super zachuvan ...


1.300 МКД
или предлог цена
Прилеп

Часовници

24 јун 06:43Se prodava casovnik

Се продава ѕиден часовник.


По Договор
или предлог цена
Скопје

Часовници

24 јун 06:24Ѕиден чaсoвник Јaнтaр ссср 1975

Oдличен чaсoвник нa нaвивaње


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Часовници

18 јун 20:08Механички часовник

Механички часовник во одлична состоба со позлатен оквир, работи како ...


600 МКД
или предлог цена
Велес

Часовници

17 јун 17:47Prodavam casovnik Swiza

Prodavam star casovnik Swiza


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Часовници

13 јун 16:05Casovnik

Cena po dogovor 0032486309583(viber )


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Часовници

05 јун 12:48Edox delfin casovnik - pozlaten

Се продава исклучително редок и стар рачен часовник Edox delfin - hy...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Часовници

03 јун 11:17SE PRODAVA ZIDEN CASOVNIK

Casovnikot e star 80 godini vo ispravna sostojba


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Часовници

01 јун 16:05Casovnik,Alarm,termometar

Casovnikot raboti na dve baterii 1.5v


500 МКД
или предлог цена
Битола

Часовници

01 јун 07:58Slava

Kolekcionerski Ruski casovnik Slava automatik od 1970 godina.Isprave...


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Часовници

26 мај 07:09Vintage retro mehanicki Casovnici Budilnik Saat Casovnik

Se prodavaat Vintage Casovnici,budilnici...za poveke info i detali na...


10 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Часовници

24 мај 11:41Certina

Casovnikot e nov staven 3 pati na raka uste pod garancija


230 €
или предлог цена
Прилеп

Часовници

14 мај 21:08Stari gepni casovnici

4 gepni casovnici ............. i


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Часовници

14 мај 14:52СИНЏИРЧЕ ЗА ЏЕПЕН ЧАСОВНИК

ЛАНЧЕ СТАРО ЗА ЏЕПЕН ЧАСОВНИК КАКО НА СЛИКАТА INFO Email : sko...


200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Часовници

01 мај 10:39Budilnik Evropa

Interesno malo budilnice Evropa so datum ispravno.


500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Часовници

25 апр 21:04Casovnik

Prodavam ruski racni casovnici Marka: SLAVA trite se automatik crv...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Часовници

25 апр 21:04Orient Atomatic

Orient Automatic


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Часовници

18 апр 20:49Ziden casovnik

Ѕиден часовник Мајак со кукавица сервисиран -исчистен подмачкан доб...


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Часовници

17 апр 01:10Ziden casovnik svedski

Ziden svedski casovnik Donesen od svedska


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Часовници

05 апр 10:32Часовник изработен од дрво

Часовникот работи со батерија и е изработен од дрво


1.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Часовници

01 апр 19:57Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам