Ѓорче Петров
                   
477 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Lepenje i repariranje na puknati sofersajbni, ( шофершајбни)

Ве молам пратете слика пред да се јавите да прашате дали се поправа и...


10 МКД
или предлог цена
Вчера 18:10Profesionalen moler

Profesionalen moler so 30 godisno rabotno iskustvo vrsi sekakov vid n...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:07БАРАМ ИЗВЕДУВАЧ ЗА ГРАДБА НА КУЌА

Барам изведувач за градба на куќа во Стопански Двор - Скопје. Конт...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:39AVTO SERVIS I AVTODELOVI

AVTO SERVIS I AVTODELOVI


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Вчера 11:33Dezinsekcija Dezinfekcija Deratizacija

Najefikasen Servis vo gradot so 20 godisno iskustvo DEZINSEKCIJA I DE...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:23х и д р о и з о л а ц и ј а-внатрешни -надворешни

Професионална izvedba. е водонепропусен премаз кој гарантирано ја с...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Изолација

Вчера 10:38Hemisko cistenje poliranje

Најдоброто хемиско чистење и полирање на вашите возила во градот со к...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 09:43Masinsko malterisanje / malterisuvanje - masinski malter

Masinsko malterisanje na objekti kuki zgradi industriski povrsini ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:31Izrabotka na kosulica / kosulici

Izrabotka na kosulica so pumpa i hilikopter masina ALMAK inzenerin...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

Вчера 09:30Izrabotka na stiropor fasadi MS Fasadi

Izrabotka na stiropor fasadi so site debelini ba stiropor a moze i ka...


13 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Изолација

21 сеп 21:26Izrabotka na stiropor fasadi MS Fasadi

Izrabotka na stiropor fasadi so site debelini ba stiropor a moze i ka...


13 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Изолација

21 сеп 21:26Izrabotka na stiropor fasadi MS Fasadi

Izrabotka na stiropor fasadi dekor drvo nadvoresni art kolori travert...


13 €
или предлог цена
21 сеп 21:26IZRABOTKA NA STIROPOR FASADI MS FASADI

IZRABOTKA NA STIROPOR FASADI PO VASA ZELBA CENITE SE DVIZAT OD 13 DO ...


13 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Изолација

21 сеп 21:26Izrabotka na fasada MS Fasada

Izrabotka na stiropor fasada so vrven kvalitet i 25godisno iskustvo r...


13 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Изолација

21 сеп 21:26IZRABOTKA NA STIROPOR FASADI MS FASADI

Izrabotka na stiropor fasadi profesionalno so nase skele i nas mater...


13 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Изолација

21 сеп 21:26Elektricar/ElektroServis

● ЕЛЕКТРО СЕРВИС ●  Сервисирање и изведба на електрични инсталации мо...


По Договор
или предлог цена
21 сеп 19:47Поправам микробранови

Поправка на микробранови печки кои искрат (се палат) во внатрешноста ...


По Договор
или предлог цена
21 сеп 14:13Boca za Kislorod 14 Litarska, komplet, polna so Kislorod

14 Litarska medicinska boca za Kislorod so reducir komplet. Bocata e...


По Договор
или предлог цена
21 сеп 13:46SERVIS NA MASINI ZA SIENJE

.


По Договор
или предлог цена
21 сеп 13:09сметководтсвено биро

Повелете во ново отвореното сметководствено биро Ви нудиме комплетн...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Деловни контакти

21 сеп 10:08Izrabotka na kosulici / kosulica

Izrabotka na kosulici so pumpa i hilikopter masina ALMAK inzenering ...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

21 сеп 09:31Pesok Tampon Iskop i Transport na zemjeni raboti

Prevoz na pesok ,tampon ,kamen Prodazba na pesok od site vrsti Pro...


По Договор
или предлог цена
21 сеп 07:16Izrabotka i montaza na vecijanki, komarnici

Izrabotka na venecijan zavesi. Site vidovi komarnici


15 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Ролетари

20 сеп 20:44Izrabotka i montaza na vecijanki, komarnici

Izrabotka na venecijan zavesi. Site vidovi komarnici


15 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Ролетари

20 сеп 20:44hemisko cistenje

Vrsime hemisko cistenje na sekakov vid tapaciran mebel, avtomobili, ...


1 МКД
или предлог цена
20 сеп 18:35masinsko perenje tepisi so besplatna dostava

Masinsko perenje i susenje na tepisi so antibakteriski parfimirani sa...


60 МКД
или предлог цена
20 сеп 18:35moleri gipseri fasaderi

Освежете ги вашите ѕидови и чуствувајте се прекрасно во својот дом ил...


1 МКД
или предлог цена
20 сеп 15:27Hemisko cistenje na tapaciran mebel

Vrsime dlabinsko hemisko cistenje na tapaciran mebel: Komplet garn...


2.500 МКД
или предлог цена
20 сеп 12:10HEMISKO CISTENJE DOMA AKVARIUM

STAR ILI NOV KREVET ,SEKOGAS E PREPOLN SO BAKTERII I GLIVICI OD KOZ...


1.500 МКД
или предлог цена
20 сеп 10:56haus majstor

Vrsham popravki vo vashiot dom na: lusteri, fasonki, shtekeri, prekid...


1 МКД
или предлог цена
19 сеп 17:47Plockar profi

Lepime plocki vodovod. Odvod Izolacia za kupatili Te: 075552520...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

19 сеп 16:32Селидба и транспорт

Вршиме селидба во Скопје и цела Македонија на: 1.Покуќнина ,мебел,...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Возило, Превоз, Транспорт / Останато

19 сеп 10:56Selidba i Transport

Vrsime selidba na pokuknina ,mebel,bela tehnika i ostanato po najpov...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Возило, Превоз, Транспорт / Останато

19 сеп 10:56Prodavam domain

5do12.mk


5.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Интернет услуги / Веб хостинг

18 сеп 22:46Merenje podzemni vodi, voden tek, voden stolb, radiostezia

Вршиме мерење на присуство на подземни води во следниве случаи: 1....


10 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Нови Технологии

18 сеп 16:51Podzemni instalacii, cefki, objekti, vodi - pronaoganje

Podzemni metalni instalacii 2 eur / metro, cefki 2 eur / metro, objek...


10 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Нови Технологии

18 сеп 16:51KAMERA 5 metri ( endoscope) kanalizacija cevki Dupki odvodi

.Endoskop HD kamera, se priklucuva na Android telefon ili na Laptop, ...


По Договор
или предлог цена
18 сеп 13:55Изведба на водовод и одвод

Инсталација на водоводна и канализациона мрежа, монтажа на санитарија...


1 €
или предлог цена
18 сеп 11:03Transport kombe lokal skopje makedonija

Vrsime sekakov vid na transport,prenos na selidbeni stvari,gradezni m...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Возило, Превоз, Транспорт / Останато

17 сеп 21:52izrabotka na plafoni od plastika

izrabotka na plafoni vo kupatila od plasticna lamperija ramna obicna ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

17 сеп 17:45Страна 1 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам