1 / 9
Renoviranje kuki stanovi
По Договор
14.07.2021 21:52

Гази Баба / Скопје

Kopletno renoviranje na vasiot dom plocki vodovot odvod gips gletuvanje krecenje mreza lepak brzo evtino kvalitetno najdobro kompletno so eden majstor

Категорија: Услуги, Сервисери / Останато

Се продава од:

ivica tripunovski
Потврден огласувач
077831279
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам