1 / 6
Ruski casvnik
3 МКД
26.07.2021 08:20

Кичево

Ruski casovnik mislam e model Start so 16 kamcina
Nema staklo i remce se gleda na slikite
Raboti tocno i precizno
Casovnik Siecle Aurum odlicno raboti
Moze zamena za drug casovnik
Dajte ponuda

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Часовници

Се продава / Можна е замена од:

aaaa
Потврден огласувач
075249161
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам