1 / 5
Coca cola unikatno sise
5.000 €
09.06.2021 21:30

Гевгелија / Гевгелија

-Izaboteno pred 20 godini

-odlicno socuvano

-ne e otvoreno

-originalna ambalaza od 1999god

-mozebi e edinstveno socuvano od ovaa forma

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Порцелан, керамика и стакло

Се продава од:

koki
Потврден огласувач
078 270 924
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам