1 / 11
Elektricar - Elektricarski uslugi
10 €
29.07.2021 10:12

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Elektricar - elektricarski uslugi
- kompletna instalacija na kukji i stanovi
- kompletna promena na instalacija pri renoviranje na kukji i stanovi
-instalacija na lokali
- promena na spratni tabli.
- montaza na svetilki , shuko priklucnici , prekinuvachi
-saniranje na stara instalacija , dodavanje novi linii , promena na pozicii
-Povrzuvanj na bojleri , sporeti, protocni bojleri.
Kontakt:
078579557

Категорија: Услуги, Сервисери / Останато

Се продава од:

Emil
Потврден огласувач
078579557
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам