UPS adapter za pumpa za parno na drva
70 €
Цената е фиксна
30.06.2021 08:49

Охрид / Охрид

Prodavam UPS adapter za pumpa za parno na drva, koga ke snema struja, nikogas ne upotrebena !!! Nova kupena 100 evra samo za 70 evra + akumulator 55A seuste pod garancija !!!

Категорија: Услуги, Сервисери / Останато

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
070258333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам