1 / 7
Vrati , ogradi , skali , nadstreshnici sve od bravarija
1 €
13.07.2021 08:22

Аеродром / Скопје

Izrabotka na bravarija od tip na kovano zelezo i imitacija od profilno zelezo .
Izrabotka na : vrati , ogradi, nadstreshnici , lizgacki vrati , klub masi i ukrasna bravarija
Isto bravarijata moze da se kombinira so drvo , lim ,leksan i ostanato

Категорија: Услуги, Сервисери / Останато

Се продава од:

ace
Потврден огласувач
078989313
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам