1 / 12
Naliv Pera-Penkala-Teh. Molivi-Rapitografi
По Договор
23.07.2021 11:38

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Se prodavaat slednite raboti.
Naliv pera novi nekoristeni.
Penkala novi nekoristeni.
Tehnicki molivi malce koristeni.
Rapitografi malce koristeni.
Rapitografi novi nekoristeni.
Cirkli Kopernikus VII.
Patroni za naliv pera.
Crnki za teh. moliv 0,5 mm.
Crnki za teh. moliv 0.7 mm.
Crnki debeli.
Informacii na tel.
075 - 581 - 117
GORAN

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Останато

Се продава од:

VASKO
Потврден огласувач
075-581-117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам