1 / 10
EFTINO :BANKNOTI, KNIZNI PARI ZA KOLEKCIONERI
35 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.07.2021 16:28

Гостивар / Гостивар

* EFTINO *
PRODAVAM:

OD PRIVATNA KOLEKCIJA :BANKNOTI , KNIŽNI PARI OD RAZLIČNI PERIODI NA PORANEŠNA YUGOSLAVIJA.

DEL OD NIV SE SOČUVANI IMA I SOSEMA NOVI BEZ TRAGI NA KORISTENJE.

ZA SE ŠTO VE INTERESIRA JAVETESE NA
📱 070 555 325 IVICA

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Колекционерство

Се продава / Можна е замена од:

NIKOLET
Потврден огласувач
075816726
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам