1 / 4
PC Clinic Servis za kompjuteri i laptopi
1 МКД
29.07.2021 12:55

Ѓорче Петров / Скопје

Сервисирање на статични компјутери и лаптопи
Работиме со нови и половни делови
Промена на делови
Дефектажа на проблем
Инсталација на Windows по ваша желба
Прочистување од прашина
Враќање на податоци од оштетени хад

Далечински (remote) адмнистрирање на вашиот компјутер или лаптопо

Работиме по принцип на повик или доаѓате вие го носите уредот

Посетете ја нашата страна на фејсбук : https://www.facebook.com/PCClinicMkd или
на тел : 078270257

Категорија: Услуги, Сервисери / Останато

Се продава од:

PC Clinic
Потврден огласувач
078270257
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам