1 / 11
Икони, свеќници, фенери, полиелеи
180 МКД
30.07.2021 09:09

Прилеп / Прилеп

Се изработуваат икони, свеќници за црква, фенери, крстови, кристални лустери, ѕидни ламби.

Икона, црква, свеќник, крст, фенер, полиелеј, ѕидна ламба

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Декоративна уметност

Се продава од:

k.s
Потврден огласувач
078381300
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам