1 / 12
Изработка на мебел по мерка
1 МКД
Цената не е фиксна
29.06.2021 08:47

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Изработка на мебел по мерка брзо, ефтино и квалитетно. Плаќање по завршена работа.

Категорија: Услуги, Сервисери / Останато

Се продава од:

Saso
Потврден огласувач
075389846
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам