1 / 5
Ретро Столчиња
60.000 МКД
26.06.2021 10:54

Скопје Центар / Скопје

Продавам 12 ретро столчиња, изработени со прекрасен орнамент во дрво. Контакт Горан: 070648992

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Мебел / Тепих

Се продава од:

Томи Г.
Потврден огласувач
075263062
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам