1 / 6
АВТО КЛУЧЕВИ РЕЖЕЊЕ И КОДИРАЊЕ
10 €
20.07.2021 09:18

Гевгелија / Гевгелија

Авто клучеви на лагер за сите возила, режење и кодирање.

Преправки од обичен во модел на преклоп, промена паковки и поправки на електронски плочки.

Изработка на изгубени клучеви.

Картици за Рено и Мазда и нивно програмирање.

Мерцедес Бенз резервни или изгубени клучеви.

Далечински за возила, гаражни врати, подвижни стакла, роло заштитни решетки , градежни дигалки, рампи и други..

Делови од автобрави и цилиндри.

Цилиндри за влезни врати од станбен или комерцијален карактер со можни системи (еден клуч соодветен за повеќе различни врати и повеке различни клучеви соодветни за една врата ) изведба под надзор на високо стручни лица и одржување во случај на потреба.

Повеќе информации слободно контактирај.

Локација: Гевгелија

Без потреба од интервентни работи најпогодно е да изберете клучар најблиску до местото каде што престојувате или ви одговара и навремено да се обезбедите со резервни клучеви или решавање други потреби.


Категорија: Услуги, Сервисери / Останато

Се продава од:

Vokin
Потврден огласувач
077528532
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам