1 / 2
SE PRODAVA NEURAMEN GOBLEN
500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.07.2021 01:22

Струмица / Струмица

se prodavat neuramen racno vezen vilerov goblen LA PASTORALE za 500 evra.
078/866-917

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Колекционерство

Се продава од:

darko
Потврден огласувач
070491503
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам