1 / 12
Рачно цртани чаши за вино
900 МКД
30.07.2021 21:20

Илинден / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Рачно цртани чаши за вино, ракија, вода, пиво и др., готови и по нарачка. Бојата е фиксирана и чашите може нормално да се употребуваат и мијат. Цената на чашите е од 900 ден. па нагоре

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Порцелан, керамика и стакло

Се продава од:

Marija
Потврден огласувач
077889116
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам