studio muzikore,radio,cd+kasetofon+fm radio,stereo.

Numri i shpalljes: 984 | Postuar në: 16.08.2013, 16:57
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje i diskutueshëm

Kategoria CD, DVD, VHS Musik, Filma / Music, CD / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


shes ket kasetofon te tipit modern,ka 3,cd player,dy kaseta,fm ,stereo,dhe eshte stand by power,eshte funksionale,por ka koh qe nuk e kam perdorur...

 Rahovec

Dërgo E-mail

 astrit