cd drivers,ose cd player per kompjuter,saktesisht per shtepi

Numri i shpalljes: 982 | Postuar në: 16.08.2013, 16:43
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 5 € i pa diskutueshëm

Kategoria Kompjutera / Pjesët përbërëse të kompjuterit / CD / DVD / Bluray Drives

Lloji i shpalljes: Shitet


cd per shtepiz kompjuteri,ose cd rom,jan shum funksionale,dhe jan pak te perdorura,,,
i kam ne shitje dy te tilla,njera eshte sony...

 Rahovec

Dërgo E-mail

 astrit kabashi