Shtepia e Eneve Dion Swiss - Sola

Numri i shpalljes: 9563 | Postuar në: 02.09.2015, 09:33
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Enë kuzhine / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Pasuroni kuzhinen tuaj me en zvicerane te kualitetit te lart .Gjendemi ne Gjilan ne rrugen qarkore Me konkretisht rruga : Prishtin-Kamenic
Gjilan. Rr.qarkore perball restaurant Dajti
Na vizitoni jeni te mireseardhur !

 Gjilan     Gjilan 60000

 Dion Swiss - Sola