OFROJ KURSE PROFESIONALE,PARUKERI-ESTETIKE-THONJ

Numri i shpalljes: 9305 | Postuar në: 12.06.2018, 11:30
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 125 € i pa diskutueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Kurse, Trajnime, Lekcione / Kurse zanati

Lloji i shpalljes: Shitet


HAIR STYLE B@B - OFRON KURSE PROFESIONALE NE: PARUKERI-ESTETIKE-NAILS ART-THONJ.
.
KURSET VARIOJNE:

PARUKERI-3/MUJORE,6/MUJORE.PAGESA MUJORE 15000 LEK/MUAJ
ESTETIKE-3/MUJORE,6/MUJORE.PAGESA MUJORE 20000 LEK/MUAJ
NAILS ART - THONJ ,2/MUJORE.PAGESA MUJORE 25000 LEK/MUAJ

SHENIM: 1-PAGESA DO TE BEHET PARAPAGIM CDO 2(DY) MUAJ,NE FILLIM TE 2/ MUAJORIT.
2-NESE PAGESA BEHET TOTALE NE FILLIM TE KURSIT DO TE KETE ULJE NE CMIM 5% TE VLEFTES TOTALE.
3-GRUPI DO TE JETE JO ME PAK SE 4(KATER) VETA.
4-NESE VAJZAT DO TE JENE DY SHOQE BASHKE DO TE KETE ULJE 5% NE PAGESE PER PIKEN 1.
5-NESE VAJZAT DO TE JENE ME SHUME SE 3(TRE) DO TE KENE ULJE 10% NE PAGESE PER PIKEN 1.
6-NESE KERKOHEN KURSE INDIVIDUALE CMIMET NDRYSHOJNE.
7-CDO LLOJ KONTAKTIMI DHE SQARIMI DO TE BEHET VETEM PRANE SALLONIT,DO JETE EDHE NJOHJE MJEDISI.
8-KURSET DO TE JENE VETEM PER FEMRA.
9-PAS KURSIT, OFROHET 1(NJE) MUAJ PRAKTIKE MESIMORE FALAS, PER TE USHTRUAR PROFESIONIN.
10-PAISJA ME CERTIFIKATE,DOTE BEHET 1(NE) MUAJ PAS MBARIMIT TE PRAKTIKES MESIMORE.
11-KURSET MUND TE JENE EDHE INTENSIVE NE GRUP OSE NE INDIVIT.
12-PER CDO SQARIM DREJTOHUNI PRANE SALLONIT.

FACEBOOK: B@B HAIR STYLE, CEL: 0692710586, 0682419617; E-mail: hairstylebb@gmail.com
1. ADRESA: BUL.ZHAN D'ARK,KOMP.PLL.BARDHA,BALL.BLU,KULLA1,K.I,NGJIT ME KOPSHTIN "PRINCI I LUMTUR" TIRANE.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 B&B Hairstyle-Tirane