kompresor ajri per piktura

Numri i shpalljes: 9214 | Postuar në: 07.08.2015, 21:50
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 50 €

Kategoria Antikvitete, Art, Koleksione / Teknologjia dhe pajisje

Lloji i shpalljes: Shitet


SHITET KOMPRESOR AJRI PER PIKTURA

ESHTE I SAPO ARDHUR NGA ZVICRA I PA PERDORUR.
CMIMI 50 EURO

 Prishtinë     Prishtinë 10090

Dërgo E-mail

 SHKELQIM